Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejna młoda ofiara na drodze.Przypadek to czy konieczność?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zauważyłem, że w okolicach Zamościa ogólnie jest dużo wypadków, gdzie giną młodzi ludzie, a policji- drogówki, jeszcze więcej. I było, jest i będzie- prędkość przyczyną wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobitki szkoda. mloda byla, zycie przed nia, ale co jak co - nigdy nie kupujcie daewoo. zadnego. poczawszy od tico skonczywszy na leganzie. to szajs a nie samochody. tylko audi i bmw was wybroni z wypadku !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do audi ja tez mam audi ale znajac zycie zaden kierowca nie przezyje wypadku przy minimum 100-120km/h w czolowce tym bardziej w TIR-a tak wiec ogolnie rzecz biorac to auta wyzszej polki sa bezpieczniejsze od slabszych klas m.in. kompaktowe oczywiscie mowa o 10-15 letnich aut co do wypadku kobieta zjechala na przeciwny pas jezdzi i czolowka, ma ktos zdjecie wypadku? jak ta kobieta sie nazywa skad pochodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
audi napisał:
kobitki szkoda. mloda byla, zycie przed nia, ale co jak co - nigdy nie kupujcie daewoo. zadnego. poczawszy od tico skonczywszy na leganzie. to szajs a nie samochody. tylko audi i bmw was wybroni z wypadku !!!
Oj tam jak ktoś ma zginąć to zginie i w Mercedesie. Mój znajomy miał wypadek i Golfem II, który kiepsko wypada w testach zderzeniowych, a przy 140km/h wjechał w drzewo. Przeżył, co prawda silnik wszedł do środka i ma poparzone pół ciała i blizny ale przeżył. A i mało przypadków gdzie ludzi giną i w mercedesach audi bmw przy 60km/h i to najnowszych. Daewoo to złe samochody nie są. Takie Tico na jazdę po miescie bo do tego zostało zrobione to całkiem ciekawa propozycja, spali to 5L benzyny, nie ma bardziej ekonomicznego auta w tej cenie. A o BMW to raczej nie ma co wspominać, są to auta katowane i ciężko spotkać bezwypadka, a po wypadkowe auto będzie się gieło jak kartka papieru, jakie by nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona jechała audi tez to nie daewoo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
ona jechała audi tez to nie daewoo
pisza ze deawoo espero prowadzila kobieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałam ten wypadek masakra!!! szkoda dziewczyny ciekawe jak doszło do tego ze na prostej tak nie zupełnie doszło do takiego wypadku przecież jest tam dość szeroka i dobra droga współczucia dla rodziny osoby zmarłej;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDJECIA??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże Aguś będę o Tobie zawsze pamiętała ! byłaś wspaniała [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam był Jej czas i miejsce i wierze że każdy swój koniec zapisany gdzieś ma takie jest życie i śmierć. A co do policji cyt. policja ZORGANIZOWAŁA objazdy. Raczej zjazdy z głównej trasy bo w Barchaczowie na krzyżówkach ludzie zawracali, pytali, błądzili, ale żeby postawić kogoś ze służb mundurowych chociażby strażaków ochotników nikt znowu nie pomyślał. Macie nawigację,CB to ominiecie a jak nie to w "kartofle wyjedziecie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja wyznaczyła objazdy i kierowała ruchem ! Raczej wysyłali ludzi w KARTOFLE ! Zero oznaczeń objazdów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>>>>>> TA DZIEWCZYNA KIEROWALA AUDI SAM TO WIDZIALEM >>>>>>>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE PRAWDA, ZLE WIDZIALES, ONA PROWADZILA DAEWOO ESPERO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://ezamosc.pl/mambots/content/multithumb/images/1..stories.news.wypadek_labunie_1406.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka tragedia ale teraz nasuwa sie pytanie. Czy to zdolnosci kierowcy czy stan techniczny wozu jakim jechal(a). Moglem to rownie dobrze jechac ja z naprzeciwka i jakis osiol mogl wjechac w moj samochod z moja rodzina.... £$%^*(*&&^ mac co ci ludzie robia na tych drogach!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Wielka tragedia ale teraz nasuwa sie pytanie. Czy to zdolnosci kierowcy czy stan techniczny wozu jakim jechal(a). Moglem to rownie dobrze jechac ja z naprzeciwka i jakis osiol mogl wjechac w moj samochod z moja rodzina.... £$%^*(*&&^ mac co ci ludzie robia na tych drogach!!!!!
to przesiasc sie na rower
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie fryzurę poprawiała przed lusterkiem i w szpilkach była. Szkoda ale takie życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agus, pozostaniesz w naszych sercach na zawsze. to nie powinno sie tak skonczyc, to nie powinno sie stac....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnik1973 napisał:
Pewnie fryzurę poprawiała przed lusterkiem i w szpilkach była. Szkoda ale takie życie.
znalam dziewczyne i wierz mi, ze byla dobrym kierowca. jezdzila dosc ostroznie. co bylo przyczyna tego nigdy sie nie dowiemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...