Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Polanówce na drodze K-17

Utworzony przez STYX, 8 lutego 2009 r. o 20:04 Powrót do artykułu
pier***one serpentyny !!! Tego kto je wymyślił powinno sie za jajca !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tyle wypadków śmiertelnych i setki kolizji nikt nie pokusi się żeby przeznaczyć środki na "wyprostowanie" zakrętów Może i koszt duży ale czym jest to w stosunku do życia i zdrowia ludzkiego. Jak można to przeliczać na pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Polanówki napisał:
Na tyle wypadków śmiertelnych i setki kolizji nikt nie pokusi się żeby przeznaczyć środki na "wyprostowanie" zakrętów Może i koszt duży ale czym jest to w stosunku do życia i zdrowia ludzkiego. Jak można to przeliczać na pieniądze.
----------------------------- Wychodząc z takiego założenia, to by trzeba było prostować wszystkie zakręty w Polsce, gdzie dochodzi do wypadków. Najgorzej byłoby w Alpach, gdyby chcieli nas małpować????? ------------------------ A może noga z gazu i więcej rozwagi-cooooooo? TEŻ MIESZKAM PRZY TEJ DRODZE I OBSERWUJE SZALEŃCZE JAZDY. MAM TEGO DOSYC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBSERWATORE napisał:
----------------------------- Wychodząc z takiego założenia, to by trzeba było prostować wszystkie zakręty w Polsce, gdzie dochodzi do wypadków. Najgorzej byłoby w Alpach, gdyby chcieli nas małpować????? ------------------------ A może noga z gazu i więcej rozwagi-cooooooo? TEŻ MIESZKAM PRZY TEJ DRODZE I OBSERWUJE SZALEŃCZE JAZDY. MAM TEGO DOSYC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBSERWATORE napisał:
----------------------------- Wychodząc z takiego założenia, to by trzeba było prostować wszystkie zakręty w Polsce, gdzie dochodzi do wypadków. Najgorzej byłoby w Alpach, gdyby chcieli nas małpować????? ------------------------ A może noga z gazu i więcej rozwagi-cooooooo? TEŻ MIESZKAM PRZY TEJ DRODZE I OBSERWUJE SZALEŃCZE JAZDY. MAM TEGO DOSYC.
Co do prędkości się zgadzam ale nie wiem czy kolega zauważył i jest świadom ilości wypadków w serpentynach spowodowanych wyciekiem paliwa. Nawet jadąc poniżej 40 km/h nie ma siły że nas nie wyrzuci na przeciwległy pas ruchu i nieszczęście gotowe. Prawda że już w tym roku 2 stłuczki były spowodowane winą człowieka tzn łyse opony w samochodach ale skoro można uniknąć śmierci niewinnych to czemu tego nie wykorzystać, Zauważ kolego, że najczęściej cierpią niewinni którzy jechali zgodnie z przepisami. Ale są przymiarki do "wyprostowania" tego miejsca śmierci. Trzymam kciuki by się udało. Ostrzegam wszystkich w serpentynach jedźcie przepisowe 40 km/h ta minuta Was nie zbawi i niczego nie przyspieszy a uchroni od nieszczescia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam czy ktos cos wie wiecej na temat tego wypadku???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam od 10 lat jeżdżę 60-80 km/h i nigdy nie miałem problemu myślę, że winą jest brak koncentracji anie prędkość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...