Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Wielączy. Ranny został 17-latek

Utworzony przez STYX, 11 czerwca 2009 r. o 15:42 Powrót do artykułu
Stał na ulicy czyli chciał co ma.Klient nasz pan. Po co zaraz o tym pisać. Ja mam ochote na śledzika i też niby ktoś zaraz o tym napisze? No bez przesady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny chłopak !!! cierpi przez nieuwage głupiego kierowcy !!! trzeba być ślepym !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten chlopak pewnie szedl na remize w wielaczy byla wtedy zabawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co najciekawsze w tym wszystkim !!! sprawca wypadku chciał polewac poszkodowanego piwem zamiast wodą !!! trzeba być bezczelną świnią zeby takie coś zrobić !!! chłopak walczy o życie w szpitalu !!! a tamtemu nic !!!!!!!! i gdzie sprawiedliwość ???????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 1. on ma 14 lat a nie 17 tak jak tu napisali po 2. kierowca był trzeżwy a ten gówniaz był tak naje***y i to sporo po 3. gówniaz wracał z kolegami z cpnu bo był po browary po 4. jego koledzy chcieli przebiec przed tym samochodem. im sie udało a on sie zawachał chwilke i wpadł prosto pod samochód według mnie to jest wina ofiary. rozmawiałem z kierowca (moj kolega) i nie bedzie ponosił odpowiedzialności poniewaz ofiara była pijana i przechodziła w niedozwolonym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby po co miał go lac piwem? albo nawet i woda?? nie czaje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='mieszkam w wielączy' date='12.06.2009, 15:01:48' post='139952'] po 1. on ma 14 lat a nie 17 tak jak tu napisali po 2. kierowca był trzeżwy a ten gówniaz był tak naje***y i to sporo po 3. gówniaz wracał z kolegami z cpnu bo był po browary po 4. jego koledzy chcieli przebiec przed tym samochodem. im sie udało a on sie zawachał chwilke i wpadł prosto pod samochód według mnie to jest wina ofiary. rozmawiałem z kierowca (moj kolega) i nie bedzie ponosił odpowiedzialności poniewaz ofiara była pijana i przechodziła w niedozwolonym miejscu CO!!!!??? ty wiesz co piszesz??? To ten twój cały kolega za szpko jechał!!!!! a ten niby gówniasz to ma 17lat prwie ten twój kolega zabił chłopaka a ty go bronisz szczyt bezczelności powinien iść siedzieć za to!!!!!!!!!!!!!!!!! Pomyślałes o tym chłopaku co go potrocił??? Teraz lezy w szpitalu i wlczy o zycie pomyślałeś czy z tego wyjdzie????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO!!!!??? ty wiesz co piszesz??? To ten twój cały kolega za szpko jechał!!!!! a ten niby gówniasz to ma 17lat prwie ten twój kolega zabił chłopaka a ty go bronisz szczyt bezczelności powinien iść siedzieć za to!!!!!!!!!!!!!!!!! Pomyślałes o tym chłopaku co go potrocił??? Teraz lezy w szpitalu i wlczy o zycie pomyślałeś czy z tego wyjdzie???????????????????????????????????????????????????? [/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona111111111 napisał:
a co najciekawsze w tym wszystkim !!! sprawca wypadku chciał polewac poszkodowanego piwem zamiast wodą !!! trzeba być bezczelną świnią zeby takie coś zrobić !!! chłopak walczy o życie w szpitalu !!! a tamtemu nic !!!!!!!! i gdzie sprawiedliwość ???????/
co?? jakim piwem, stał na srodku jezdni, jeszcze przed samochodem sie cofną, pomysl zanim cos napiszesz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak nie będzie ponosił odpowiedzaialności pewnie !!!!!!!!!!!!!!!! po co !!!!!!!!!!!!! jak kierowca dał w łape to proste że będzie bez winy !!!! poza tym chłopak nie wracał z cpnu !!! mało wiesz !!! czemu kierowcy nie pobrali krwi i nie wzieli na komisariat !!! pomyslcie o tym chłopaku że może cierpieć przez całe życie !!! musiał jechać z dużą predkościa skoro chłopak ma cała bluze podarta i ma poważne obrażenia wewnętrzne !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jestes jakas tępa, skoro dmuchnąłem w alkomat i nic nie wykazało to po co pobierac krew, poza ty nie musiałem dawac w łape bo to nie moja wina, zastanów sie bo mozesz kogos skrzywdzic....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie wy sie zastanówcie co piszecie znam i chlopaka który został potrącony i tego ktory kierowal samochodem ... i sprawa jest prosta nie popatrzyl nawet czy ktos jedzie tylko bezmyslnie wszedl na droge .. winy za ten wypadne napewno nie ponosi kierowca bo jak byscie nie wiedzieli robil co mogl zeby go ominąc .. a juz napewno nie byl pod wplywem alkocholu i nie dawal zadnej lapówki jak tu ktos napisal ... jak nie macie pojęcia o tym co tam sie dzialo to poprostu nie piszcie takich glupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona111111111 napisał:
a co najciekawsze w tym wszystkim !!! sprawca wypadku chciał polewac poszkodowanego piwem zamiast wodą !!! trzeba być bezczelną świnią zeby takie coś zrobić !!! chłopak walczy o życie w szpitalu !!! a tamtemu nic !!!!!!!! i gdzie sprawiedliwość ???????/
CYTAT(ona111111111 @ 12.06.2009, 14:58:55) * a co najciekawsze w tym wszystkim !!! sprawca wypadku chciał polewac poszkodowanego piwem zamiast wodą !!! trzeba być bezczelną świnią zeby takie coś zrobić !!! chłopak walczy o życie w szpitalu !!! a tamtemu nic !!!!!!!! i gdzie sprawiedliwość ??????? jestem ciekaw skąd Ty masz takie informacje ?? widze ze masz bujną wyobraznie .. i to chyba ty wypilas za duzo piwa skoro piszesz takie brednie ..normalnie szok ,,jak nie masz nic mądrego do napisania to wogule nie zabieraj glosu ..o jakiej sprawiedliwosci Ty tu piszesz ??? za co ma byc ukarany kierowca ?? za to ze jechal samochodem ?? i ktos wbiegl mu pod kola... nie no poprostu brak slów ,, szpaku nie zwracaj uwagi na to co Tu sie dzieje bo ludzie sami nie wiedzą jak bylo a mają tak wiele do powiedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty je***y huju zwracam sie do ciebie pier***ony kierowco po pierwsze miał 17 lat po drugie szedł prosto z domu i niebył pijany mamy pięciu świadków aty niemasz po h** sie bronisz rodzicami byku przy wypadku mamusia a na policji tatuś co boisz się marek leży w szpitalu i sobie jakoś radzi aty cieszysz d*** i zobaczymy kto będzie winny temu wypadkowi i ładne prędkość sie miało i mudl się żeby marek żył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ty je***y huju zwracam sie do ciebie pier***ony kierowco po pierwsze miał 17 lat po drugie szedł prosto z domu i niebył pijany mamy pięciu świadków aty niemasz po h** sie bronisz rodzicami byku przy wypadku mamusia a na policji tatuś co boisz się marek leży w szpitalu i sobie jakoś radzi aty cieszysz d*** i zobaczymy kto będzie winny temu wypadkowi i ładne prędkość sie miało i mudl się żeby marek żył
Wyluzuj bo ci żyłka pęknie i kto bedzie wypijał resztki z butelek po mamrocie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='STYX' date='12.06.2009, 20:00:24' post='140021'] Wyluzuj bo ci żyłka pęknie i kto bedzie wypijał resztki z butelek po mamrocie ? SŁUCHAJ BIEDNY KIEROWCO!!!!!!!!! NIE BĄDZ TAKI DO PRZODU BO CI TYŁU ZABRAKNIE:) JEDNO CI MOGĘ POWIEDZIEĆ, I ZASMUCĘ CIĘ TYM BO MAREK PRZEŻYJE A WTEDY TO JUŻ TOBIE ŻYŁKA PĘKNIE W MÓZGU I TEŻ TAK BĘDZIESZ CIERPIAŁ FRAJEŻE KTÓRY NIE UMIE JEZDZIĆ.JESTEM PEWNA ŻE DAŁEŚ W ŁAPE INSTRUKTOROWI JAZDY BO INACZEJ BYŚ PRAWKA NIE ZDAL I NIE DOSZŁO BY DO TAKIEJ TRAGEDI!!!!!!!!!!!!! JESTEŚ BEZCZELNYM SZCZENIAKIEM, KTORY BRONI SIĘ TYLKO RODZICAMI..... ŻAL MI CIEBIE I MARTWIE SIĘ O TWOJĄ PRZYSZLOŚĆ POZDRAWIAM I ŻYCZĘ SZCZĘŚCIA W ŻYCIU:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A I JESZCZE JEDNO ZMÓW MODLITWE ZA MARKA BO ZA CIEBIE TEŻ MOZE KIEDYŚ BĘDZIE TRZEBA:) TYLKO BOG WIDZIAL JAK BYLO I ON CIE OSĄDZI!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
ludzie wy sie zastanówcie co piszecie znam i chlopaka który został potrącony i tego ktory kierowal samochodem ... i sprawa jest prosta nie popatrzyl nawet czy ktos jedzie tylko bezmyslnie wszedl na droge .. winy za ten wypadne napewno nie ponosi kierowca bo jak byscie nie wiedzieli robil co mogl zeby go ominąc .. a juz napewno nie byl pod wplywem alkocholu i nie dawal zadnej lapówki jak tu ktos napisal ... jak nie macie pojęcia o tym co tam sie dzialo to poprostu nie piszcie takich glupot
TYLKO I WYLACZNIE WINNY JEST TEN ŚLEPY KIEROWCA NIKT WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CALA WIELĄCZA JEST TEGO PEWNA A TY CHLOPAKU WIDOCZNIE NIE ZNASZ POSZKODOWANEGO WIĘC NIE WYPOWIADAJ SIE BO ŻAL CZYTAC TWOJE KOMENTARZE:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie sobie spokoj :| myślicie, że to coś pomoże? Znam chłopaka, który leży w szpitalu a kierowcy nie znam, ale probuje znalezc prawde w tej całej sytuacji. Ci wszyscy, którzy bluzgacie na kierowce postawiliście sie na jego miejscu? Wiecie to, że próbował go ominąć, zjechał na lewy pas? Przeciez nie mogl przewidziec tego, że Marek zrobi krok do tyłu :| gdbyscie to wiedzieli to nie pisaliscie,ze jest slepy. Koleżanko od piwa, chetnie oblałbym Ciebie piwem albo inna ciecza zebys oprzytomniała i ruszyła swoimi i tak juz od dawna nieczynnymi szarymi komókami;| jestem tez ciekaw czy wiecie to, że cała 5 przechodziła na skrzyzowaniu, co samo w sobie nie wróży dobrze. A akurat to, że chłopak pojawił się z rodzicami chyba źle o nim nie świadczy. Ma zgrywać cwaniaka? W ogole zwracam się do osob, które mu to wypominaja i pozwolcie, ze zapytam gdzi Wy zadzwonilibyscie w takiej sytuacji? do kolegi czy rodzica? a może do koleżanki? Patrząc na cała zdarzenie naprawde nie widac winy kierowcy, bo przeciez oni nie przechodzili na przejsciu ani na wyznaczonym do tego miejscu;| nie wnikam w to czy Marek był trzezwy czy nie, bo poprostu tego nie wiem, a nie bede pisal czegos czego pewien nie jestem. I apeluje do wszystkich osob, ktore maja zamiar sie tutaj wypowiedziec zeby pisaly cos zgodnego z prawda zeby nie krzywdzili zarowno rodziny oraz znajomych Marka, bo oni niewatpliwie to przezywaja, jak i ierowcyktory tez cala sprawe przezywa. i mam jeszcze jedna prosbe, czytajcie autora poszczegolnych postow bo podporzadkowanie wszystkiego ierowcy tez nie jest dobrym rozwiazaniem. sprobujcie popatrzyc na to wszystko w sposob wlasciwy i jak najmniej stronny, przeanalizujcie fakty (niekoniecznie te z forum) i dopiero cokolwiek piszcie. Wszystkim pozostaje się tylko modlic za Marka, zeby wrócil do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie zmienia faktu ze łepek za szybko jechał!!!!a za to napewno odpowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...