Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
weteran napisał:
użytkowniku Z(...)ONY tylko ortograficzne błędy zaznaczyłem, literówek nie podkreślałem bo była by połowa na czerwono ! mam pytanie: czy ukończyłeś szkołę w Żulicach czy jeszcze chodzisz ? bo mam wrażenie, że taki poziom reprezentujesz jak ta szkoła, którą tak zawzięcie bronisz !! Jeżeli chcesz aby wtórny analfabetyzm był propagowany przez takich jak Ty, to cofniemy się do średniowiecza !
pewnie uczyłeś się w telatynie a wójt to twój tatuś? kolego jeśli chcesz o pisowni porozmawiać to idż na inne forum a nie będziesz durnoty pisał. ja to samo słyszałem o telatynie .z(...)ony tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weteran- My się nie musimy cofać do średniowiecza, my już dawno w nim tkwimy. Spóźniłeś sie o kilkanaście lat, orient chłopie, orient. I nie próbuj sie bawić w admina, to marna próba odwrócenia uwagi od rzeczy istotnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No mi też się nóż w kieszeni otwiera, chłopie nie wiesz jak napisać Żulice ??? "polska język trudna język" ??? animek, racja "to marna próba odwrócenia uwagi od rzeczy istotnych", więc pomódlmy się za tragicznie zmarłych !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i widzisz człowieczku moje błedy odrazu zobaczyłeś a błedów swojedzo Edzia Niszxczyciela nie widzuisz ciekawe kim jesteś ze bronisz takiego ... moze jego synkiem który lansóje się za cudze pieniądze ???? Spytać się możesz gdzie chodziłem do szkoły ale h** cie to obchodzi i wiedzieć nie musisz. a jak Edzio niszczyciel nie zostanie wójtem to się dowiesz kim jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wie ktos moze czy ci panstwo starają sie o odszkodowanie z O.C?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ank napisał:
Bardzo proszę o możliwość kontaktu. Bardzo potrzebuję porozmawiać z Panią. Wypadek ten to tragedia wielu osób z obu rodzin. Może Pani pomóc ukoić ból. Bardzo proszę jeżeli Pani to przeczta o informację czy może Pani pomóc.
Jeżeli jechała Pani tą drogą bardzo proszę o kontakt. andziakul@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie trzeba zacząć działać aby nasza gmina wyszła z tego zacofania, ponieważ inne gminy prą do przodu a my?. Dlatego apeluję łapcie telefony i apelujcie aby ludzie szli na głosowanie jeśli znacie kogoś kto się waha dzwońcie przekonujcie, jeśli ktoś niema jak dotrzeć na głosowanie podwizcie te osoby każdy głos potrzebny. DOŚĆ TYCH RZĄDÓW PORA NA ZMIANY ALLE MUSIMY SIĘ ZJEDNOCZYĆ PONIEWAŻ WÓJT MA WIELU PRZYDUPASÓW KTÓRZY ŁATWO NIE ODEJDĄ OD KORYTA. PORA DZIAŁAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wodyyyy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gzuztutudfzh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...