Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co się na tym świecie dzieje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś wysyp ostatnio tych amatorów "figlowania" z dziećmi... Na komisariacie jaja do szuflady i gwałtowne jej przytrzaśnięcie - może to będzie skuteczniejszy lek niż wyrok sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze ich było wielu. Ludzie po prostu zaczęli reagować na tych sk.....w i dawać sygnały policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co dziecku 9 letniemu komunikator ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wyglądu przypomina mi jednego typa co był tydzień temu na manifestacji KODu w Lublinie. Ale ma opaskę na oczach, nie jestem pewien czy to on...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się na tym świecie dzieje!!!
To katolicka polityka PiSowska.Ostatnio coraz więcej takich zboków.I co gorsze - coraz więcej sutannowych!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wyglądu przypomina mi jednego typa co był tydzień temu na manifestacji KODu w Lublinie. Ale ma opaskę na oczach, nie jestem pewien czy to on...
Faktycznie chyba był  tydzień temu w Lublinie, chyba go kojarzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UCIĄĆ TO CO TRZEBA I ZAPOMNIEĆ O TEMACIE NA WIEKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko 3 klasy podstawówki na czacie !! W głowie się nie mieści ! Do tego rozmawiające z nieznanymi osobami ! Tatuś niech zorganizuje dzieciątku czas wolny - sport, taniec, nauka języków etc., aby dzieciątko nie siedziało przed kompem i nie psuło sobie oczków, tudzież kręgosłupa ! Tatusiu - to ty odpowiadasz za całą sytuację ! Żeby nie było, że trywializuję problem pedofilii - absolutnie nie i każdego zboka karałbym co najmniej kastracją ! Tu jednak chodzi o zaniechania ze strony rodziców - was winię za to, co się przydarza waszym dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To katolicka polityka PiSowska.Ostatnio coraz więcej takich zboków.I co gorsze - coraz więcej sutannowych!!!!
Ty się odchromol od PiS-u, matole ! To twój król Europy Tusek obiecał zdecydowaną walkę z pedofilią, m.in. leczenie farmakologiczne tych zboków. I co ? Ano g..o, nic, zero, nul w tym temacie ! Dopiero teraz minister Ziobro wziął się za temat i wydał walkę z przestępstwami seksualnymi. Dlatego też codziennie czytasz o złapaniu jakiegoś pedofila ! Sukienkowi stanowią jakiś promil tego przestępstwa, więc goń się z tą swoją propagandą. Poza tym, wyrzuć telewizor i zacznij czytać Internet, gdzie każde reżimowe kłamstwo i propaganda są w ciągu kilku min. prostowane. Na początek zacznij od tej strony - http://niezalezna.pl/73744-sa-nowe-projekty-pis-zakaz-odbierania-dzieci-biednym-i-walka-z-pedofilia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz jego przemolestuja chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz jego przemolestuja chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja ogladam reklamy tylko po to zeby plecy jego zxobaczyc??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet zwierzęta wiedzą że współżyją osobniki tylko dojrzałymi płciowo, szkoda że niby na wyższym szczeblu ewolucji ludzie o tym zapominają, zwłaszcza takie typy jak ten poniżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet zwierzęta wiedzą że współżyją osobniki tylko dojrzałymi płciowo, szkoda że niby na wyższym szczeblu ewolucji ludzie o tym zapominają, zwłaszcza takie typy jak ten poniżej.
Zwierzęta "wiedzą"? To interesujące. Czy możesz to jakoś rozwinąć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojca też powinni aresztować ponieważ wymusił od niego zdjęcia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedz dla stegf zacznij oglądać filmy przyrodnicze lub zacznij obserwować przyrodę a zrozumiesz o czym mowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedz dla stegf zacznij oglądać filmy przyrodnicze lub zacznij obserwować przyrodę a zrozumiesz o czym mowa.
Obejrzałem film przyrodniczy, byłem na spacerze w zoo i nawet zajrzałem do encyklopedii. Wciąż wychodzi mi, że w przypadku zwierząt nie ma mowy o wiedzy, lecz o instynkcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...