Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bosche, co to się wyprawia !? Tacy młodzi, tacy młodzi ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bo to byli ludzie POpierajaci Bronka
0
Gość napisał:
bo to byli ludzie POpierajaci Bronka
Jeden to ministrant, a ten drugi chłopak i dziewczyna co niedzielę chodzą do kościoła. Pochodzą z dobrych katolickich rodzin głosujących na Jarosława Kaczyńskiego.
0
Ks. Janusz napisał:
Jeden to ministrant, a ten drugi chłopak i dziewczyna co niedzielę chodzą do kościoła. Pochodzą z dobrych katolickich rodzin głosujących na Jarosława Kaczyńskiego.
Ale PiSowcy są na tej lubelszczyźnie. Poza tym myślałam że kler nie powinien mieszać się do polityki. I skąd księciunio wie na kogo ta trójka głosowała??? Sam za nich krzyżyki stawiał? Poza tym porządne katolickie rodziny głosowały na Bronisława Komorowskiego. I jeszcze jedno - myślałam, że jest to artykuł poświęcony wypadkowi samochodowemu, a nie wymianie poglądów politycznych.
0
Hahaha dobre. Jakie znaczenie ma fakt że Ci ludzie co niedziela biegają do kościółka? Chyba ksiądz nie popiera takiego zachowania i nie głosi pozytywów picia alkoholu z ambony??? Bo mam dziwne wrażenie że księciunio stara się ich bronić pisząc te brednie... Poza tym co może mówić o człowieku fakt, że głosował na któregoś z kandydatów na prezydenta? Nic. Bynajmniej nic odnośnie tego jakim ten wyborca jest człowiekiem. Ludzie myślcie (zanim coś napiszecie) - to nie boli!
0
Ks. Janusz napisał:
O matko, kto to napisał!!!??? Żaden z chłopaków nie jest ministrantem, a co do wyborów to jest indywidualna sprawa każdego człowieka i wiem, ze nikomu nie mówili na kogo głosowali. Znam ich. Co do wypadku... Każdy w swoim życiu popełnia błędy, dobrze, że nikomu nic poważnego się nie stało. Dzięki takim sytuacjom jak ta, czegoś w życiu się uczymy. Wiem, że żadne z nich już nigdy nie wsiądzie za kółko po alkoholu. Całe życie przecież uczymy się na błędach - cudzych i własnych.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: