Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wreszcie dobra zmiana
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Aż się rzygać chce z tej nowej zmiany. Jaką czelność ma ta otłuszczona pomoc aptekarska mówiąc w ten sposób o żołnierzach.
0
chyba zaraz sie wszyscy nagle rozchorują i wyjdzie ,jak zwykle ,że na etatach zatrudniamy samych chorych zdechlaków
0
pis to mściwe istoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Hrubieszów piękne miasto, tylko się cieszyć.
0
Ten Pulpet-małolat to wysoko zawieszony pisdzielec ?
0
Byli związani ze śledztwem w sprawie katastrofy smoleńskiej, w związku z tym będą bardzo niewygodni dla aktualnej "komisji smoleńskiej" i ewentualnych wywiadów dla mediów , byli zbyt blisko, w Warszawie. Macierewicz wykonał stary sposób na zdyscyplinowanie (zamknięcie gęb prokuratorom) wśród żołnierzy - wysłanie do odległych garnizonów. W garnizonach tych, prokuratorzy będą mieli tyle zadań, rozkazów, że odechce im się jakichkolwiek kontaktów z mediami. Stary komunistyczny sposób.
0
bardzo dobrze tylko siedzieć na stołkach niech trochę pomogą w jednostkach liniowych, pojeżdżą na poligony
0
Hrubieszów piękne miasto, tylko się cieszyć.
0
wreszcie
0
I tak trzymać Panie Ministrze Obrony Narodowej. Służba nie drużba. Dobry żołnierz musi zasmakować chleba i tu i tam. Hrubieszów to nie koniec świata, powietrze będą mieć lepsze, może schudną trochę bo tam w tej warszawce brzuchy im porosły a tu żywność zdrowsza i sadzić tak nie będzie. Tyłki im poprzerastały tam w Warszawie, pogonić na poligony , micha w koszarach i służba co niedzielę. I jeszcze będą z nich żołnierze by nie wypalili się jak słoma na wietrze. Panie Ministrze proszę się wzorować na Marszałku Piłsudskim.
0
bardzo dobrze tylko siedzieć na stołkach niech trochę pomogą w jednostkach liniowych, pojeżdżą na poligony
0
za taką papraninę jaką zrobili powinni być przeniesieni do pudła a nie do Hrubieszowa
0
A powinno się ich zesłać kilka kilometrów dalej na wschód....
0
W Hrubieszowie tania ukraińska gorzala,tanie papierosy z przemytu po 5 zł za paczkę.Do Warszawy jakoś dojechać okazją można bo pociągi solidarnościowa władza zlikwidowała 15 lat temu!Można tu żyć cała geba i nie gadajcie,że to za karę!
0
Ci panowie po to się uczyli i zdawali  egzaminy państwowe aby być prokuratorami.  Mogli ich przecież przenieść do prokuratury wojskowej w innym mieście.  
0
W Hrubieszowie jest pudlo.
0
Będą mieć bliżej na wschód do swoich . he he
0
Szkoda mi ich jako ludzi, ale świetnie wiem co z podpaciochami zrobili by peeselowcy... 
0
Szkoda mi ich jako ludzi, ale świetnie wiem co z podpaciochami zrobili by peeselowcy... 
Sorry, zrobiliby.
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: