Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
haha śmiech na sali, człowiek po maturze wskazuje miejsce w szyku.... dobra zmiana. Miarą patriotyzmu stała się w NajjasniejszejPolsce nienawiść do Rosji. Za ćwierć wieku będziemy stawiać pomniki Friedrichowi Wilhelm Ernst Paulusowi za walkę z komunizmem. Szczęść Boże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się rzygać chce z tej nowej zmiany. Jaką czelność ma ta otłuszczona pomoc aptekarska mówiąc w ten sposób o żołnierzach.
faktycznie, ten picuśmicuś wygląda jak du.pa z za krzaka,ośmiesza i tak już śmieszną naszą armijkę ,ciekawe kiedy nowa wojna ? takich zapasionych istot nikt sie nie przestraszy i nas niezwłocznie odwiedzić zechce,kulka z pistolca nie kosztuje wiecej niż 2 zeta,czy mógłby sobie rzecznik skorzystać z broni służbowej ? chyba tej niemocie wydali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą mieć bliżej na wschód do swoich . he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hrubieszów piękne miasto, tylko się cieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze tylko siedzieć na stołkach niech trochę pomogą w jednostkach liniowych, pojeżdżą na poligony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak trzymać Panie Ministrze Obrony Narodowej. Służba nie drużba. Dobry żołnierz musi zasmakować chleba i tu i tam. Hrubieszów to nie koniec świata, powietrze będą mieć lepsze, może schudną trochę bo tam w tej warszawce brzuchy im porosły a tu żywność zdrowsza i sadzić tak nie będzie. Tyłki im poprzerastały tam w Warszawie, pogonić na poligony , micha w koszarach i służba co niedzielę. I jeszcze będą z nich żołnierze by nie wypalili się jak słoma na wietrze. Panie Ministrze proszę się wzorować na Marszałku Piłsudskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za taką papraninę jaką zrobili powinni być przeniesieni do pudła a nie do Hrubieszowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci panowie po to się uczyli i zdawali  egzaminy państwowe aby być prokuratorami.  Mogli ich przecież przenieść do prokuratury wojskowej w innym mieście.
Ciemniaku, musze napisac,ze prokuratury wojakowe zostaly zlikwidowane gdyz na jednego sprawiedliwego wypadalo 0,36 sprawy do rozpatrzenia.Darmozjady,czas do sluzby taki rozkaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za taką papraninę jaką zrobili powinni być przeniesieni do pudła a nie do Hrubieszowa
idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie czy ta pomoc aptekarska pełniąca nieudolnie funkcje rzecznika kiedykolwiek  służyła w wojsku? Jeśli nie to niech nie wypowiada się o rzeczach o których niema bladego pojęcia. Mam nadzieje że osobnik ów zniknie tak szybko jak się pojawil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz kot dostanie w wypasioną dupsko w końcu koniec dupolistwa zsyłka i koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ta śmieszna figura bredzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tegoroczną prestiżową Nagrodę Abela za szczególne osiągnięcia w dziedzinie matematyki otrzymał sir Andrew J. Wiles. Profesorowi Oksfordu udało się udowodnić słynne Wielkie Twierdzenie Fermata. Jej wartość to 6 mln koron norweskich (około 700 tys. dolarów). Fundatorem jest norweski rząd. Jak oświadczył przyznający nagrodę komitet, "niewiele wyników ma tak bogatą matematyczna historię i tak dramatyczny dowód, jak Wielkie Twierdzenie Fermata”. Nagroda przyznawana jest przez Norweską Akademię Nauk i Literatury. Zostanie wręczona Wilesowi przez następcę tronu Norwegii księcia Haakona podczas ceremonii na uniwersytecie w Oslo 24 maja" 2016. Andrew John Wiles oszukał cały świat. Jego pseudodowód WTF to brednie, które nie mają nic wspólnego z równaniem Fermata (FE). FE nie wynika z żadnej krzywej Freya i odwrotnie - żadna krzywa Freya nie wynika z Fermat Equation (FE). U Wilesa "delta"=[(XYZ)^{q}]^{2}, gdzie q jest liczbą pierwszą większą od 3, a X^{q}, Y^{q} i Z^{q} są potęgami z równania Fermata, czyli X^{q} + Y^{q} = Z^{q}, gdzie (X,Y,Z) jest rozwiązaniem właściwym (primitive solution). Nikt na świecie oprócz mnie nie udowodnił Wielkiego Twierdzenia Fermata. Jeżeli nie ustalimy (nie określimy, nie zdefiniujemy) postaci liczb X,Y i Z na mocy poprzedników (z równania Fermata), to możliwość wykazania fałszywości FE absolutnie nie wchodzi w rachubę. Weźmy np. trójmian kwadratowy: t^{2} + tX^{2} - (1/4)Y^{4} = 0. Niech teraz "delta" = +/- Z^{2}. Jasne, że takie parabole istnieją, lecz nie dla trójki liczb X,Y,Z parami względnie pierwszych. W "delcie" Wilesa mamy iloczyn trzech potęg z FE. Co? Przez dekadę podstawiał sobie potegi do FE? Jeżeli w sposób klasyczny nie wykażemy sprzeczności, to dowodu WTF być nie może. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robi w Wolnej Polsce Ta najbardziej pro moskiewska organizacja. Wszak karali Polaków za byle co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto temu gnojowi pozwolił założyć mundur wojskowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartłomiej Misiewicz, rzecznik MON - a co ty biedny człowieku WIESZ O WOJSKU ? Nikt ŁASKI nie robi, że zachowuje stopień wojskowy, Taki "awans" do jednostki terenowej TO PUBLICZNY POLICZEK>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartłomiej Misiewicz, rzecznik MON - a co ty biedny człowieku WIESZ O WOJSKU ? Nikt ŁASKI nie robi, że zachowuje stopień wojskowy, Taki "awans" do jednostki terenowej TO PUBLICZNY POLICZEK>
Kiedy pis wygrał wybory, to gdzieś tak sobie w głębi duszy myślałem, że może to i dobrze, coś dobrego zrobią dla Polski.  Jak zobaczyłem skład rządu, to nie miałem złudzeń. Dziś, po tych 100 dniach ich rządzenia już jesteśmy skłóceni chyba ze wszystkimi na świecie, nepotyzm do potęgi, wraca znowu temat zamachu, mgły i innych głupot, do tego mściwe rozliczanie, po prostu pis pokazał jak można wszystko spieprzyć w 3 miesiące.  A ten goguś-rzecznik z mon jest odzwierciedleniem tego, na kogo na durna poartia stawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy pis wygrał wybory, to gdzieś tak sobie w głębi duszy myślałem, że może to i dobrze, coś dobrego zrobią dla Polski.  Jak zobaczyłem skład rządu, to nie miałem złudzeń. Dziś, po tych 100 dniach ich rządzenia już jesteśmy skłóceni chyba ze wszystkimi na świecie, nepotyzm do potęgi, wraca znowu temat zamachu, mgły i innych głupot, do tego mściwe rozliczanie, po prostu pis pokazał jak można wszystko spieprzyć w 3 miesiące.  A ten goguś-rzecznik z mon jest odzwierciedleniem tego, na kogo na durna poartia stawia.
 buhahahahhaahahah  zamarzą o warszawce; wiem cos o tym; Hrubieszów zadupie na końcu zadupia lubelskiego i dlatego bedac jeszcze w marwoju ciągnęli mnie wołami  na zawodowca obiecując mieszkanie  i pracke w prok. mw ; ale klomandor powiedział ze u nich nie jest żle poza tym ze obowiązuje rozkaz hahahah dziś jestess w warszawce a jutro   jako zajac na poligonie w borach buhahahahha bo wojsko rozkazem stoi!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozkaz nie gazeta. Nie dyskutuje się , trzeba go wykonać ! Żałosny jest ten lament trepostwa..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super awans.Z WW na LHR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...