Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A może by tak główka tej matki postukać o twarde podłoże? Zawiązać w prześcieradło i wyrzucić na śmietnik? Po co taka społeczeństwu? i jeszcze za pieniądze podatników będzie trzy lata siedziała w ciepełku z żarciem podawanym pod mordę! Jak można skrzywdzić tak małe, bezbronne dziecię? 30 lat ciężkich przymusowych robót a nie trzy lata nieróbstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie to chyba bardzo surowy wyrok, przecież za zabicie dziecka w 3 miesiacu ciązy nie ma żadnej kary , a różnica jest żadna. takie mamy prawo za zabicie dziecka nie ma kary a za zabicie bandzira w obronie włąsnej jest ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyt łagodny wyrok o jakim szoku mowa ?Całą ciążę ani jednej wizyty u ginekologa.Dla mnie to morderczyni planowała takie wyjście od początku.Do kamieniołomów z takim zwyrodnialcem a do jedzenia czarny chleb i woda.Jest wiele rodzin chcących adoptować niemowlaki mogła urodzić i od ręki wyrzec się praw do maleństwa.Ona nie jest człowiekiem to potwór w ludzkiej powłoce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogę pojąc jednego: jak taka SUKA jest wogóle zdolna do rodzenia dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupia bziągwa nie mogła komuś podrzucić dzidzia, czy zostawić w szpitalu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nawet nie suka bo suka pilnuje swoich małych karmi je i nie pozwala zrobić szceniakom nic złego.Zwyrodnialec w więzieniu powinni tak jej dać popalić aby sama usunęła sobie macicę by mieć pewność że już nigdy nie urodzi.Mam nadzieję że ten czyn nie da jej spać po nocach będzie miała takie koszmary że zdechnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...