Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabytek, na który nikogo nie stać

Utworzony przez ja, 21 lutego 2010 r. o 08:30 Powrót do artykułu
Co za brednie wymyśla rzecznik Prezydenta,że warunki zostały ZGL-wi zostały narzucone przez Norweski Fundusz- czyli kawałek Zamościa nie należy już do władz Zamościa.Niedługo nie będziemy mieli Nadszańca a może i na starówkę będzie wstęp wzbroniony.Kto nas mieszkańców reprezentuje w ratuszu szkoda mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Fundusz Norweski narzuca coś miastu, tylko miejscy urzędnicy pisząc wniosek przyjęli takie założenia i wskaźniki, pieniądze dostali i teraz muszą zrealizować, to co sami założyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Obst byłby najlepszym najemcą. Imprezy jazzowe które organizuje zawsze były świetne i na wysokim poziomie. Dzięki niemu z Zamościem związał się m.in. Jan Ptaszyn Wróblewski, a miasto odwiedziło wielu pierwszoligowych muzyków. Tylko taka osoba daję nadzieję na sensowne wykorzystanie tej bramy. To powinno być brane pod uwagę. Kwestie finanowe to naprawdę w tym wypadku powinna byś sprawa mniej ważna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co dba ten zamojski urząd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Co za brednie wymyśla rzecznik Prezydenta,że warunki zostały ZGL-wi zostały narzucone przez Norweski Fundusz- czyli kawałek Zamościa nie należy już do władz Zamościa.Niedługo nie będziemy mieli Nadszańca a może i na starówkę będzie wstęp wzbroniony.Kto nas mieszkańców reprezentuje w ratuszu szkoda mówić.
Tak i tu się zgadzam dziwię się jednak że tak głupi może być urzędnik bo to że nie potrafią dopasować zamierzeń do zamiarów to teraz wpędzili się w kozi róg i zostają z ręką w nocniku bo nikt przy zdrowych zmysłach na takie warunki nie przystanie ! pamiętajmy że Zamość jest też objęty olbrzymim bezrobociem i ilu ludzi stać będzie na chodzenie by posłuchać np. pitolenia czy wycia za wysoką cenę wstępu , skoro pitoli na co dzień żona bo kasy brakuje na czynsz a wyje dziecko bo głodne ! Ja sądziłem że p. Zamojski choćby z racji pochodzenia nazwiska wykaże się zdrowym rozsądkiem jak kiedyś jego przodkowie ale nie daje rady szkoda bo chwalebne to Nazwisko choć ostatnimi czasy chwały nie przynosi !. A urzędnicy myślę że z nimi jest podobnie jak w całym tym biednym kraju są mianowani jako mierni i głupsi od nominujących by nie stanowili zagrożenia stąd takie min. decyzje czy pomysły .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem nie chce mi się tego pisać, ale... jak wielu jest chetnych do krytyki władz miasta. Jak mało jest też obiektywizmu w przestawianiu sytuacji. Wogóle nie spogląda się wtecz. A dlaczego? Nie będę tego nazywał po imieniu bo może wywołabym obrazę. Moge natomiast napisać to, że teraz kiedy miasto wystarało sie o ogromne środki, następnie pilnie monitorowało odbudowę fortyfikacji - czego wspaniały efekt widzimy - pojawią się chętni na picie smietanki (ze złotych filizanek) po niewielkich kosztach i przy niewielkim nakładzie pracy. Może nawet zechcą by wcale wymagań nie było. Ci ludzie wczesniej mogli nawet przeszkadzać w rewitalizacji tych obiektów. Pamietamy petycje do ministra o wstrzymanie dotacji. Nie wiem czy to mozna nazwac lokalną targowicą. Natomiast jako mieszkaniec chcę napisać, że sieganie po to co nalezy do miasta po jak najniższych cenach, to również sięganie po to co jest w jakimś stopniu moje i wielu innych mieszkańców miasta. Płacimy przecież podatki. Dlatego uważam, że dla nikogo miasto prezentów nie powinno robić. Sadzę też, że urzędnicy nie dadzą się oszukać. Mają chyba juz spore doświadczenia w tym względzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TE GARAŻE KOŁO NADSZAŃCA CO WYBUDOWALI W TZW. KURTYNIE TO PO ILE BĘDĄ WYNAJMOWAĆ? A MOŻNA BĘDZIE SPRZEDAWAĆ TAM SLIPY,FIGI MAJTECZKI I SKARPETKI ? NALEPIEJ WYNAJĄĆ MIESZKAŃCOM STARÓWKI NA GARAŻE BO NIE MAJĄ GDZIE AUT TRZYMAĆ. NIE BLOKOWALI BY ULIC NA STARÓWCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
Powiem nie chce mi się tego pisać, ale... jak wielu jest chetnych do krytyki władz miasta. Jak mało jest też obiektywizmu w przestawianiu sytuacji. Wogóle nie spogląda się wtecz. A dlaczego? Nie będę tego nazywał po imieniu bo może wywołabym obrazę. Moge natomiast napisać to, że teraz kiedy miasto wystarało sie o ogromne środki, następnie pilnie monitorowało odbudowę fortyfikacji - czego wspaniały efekt widzimy - pojawią się chętni na picie smietanki (ze złotych filizanek) po niewielkich kosztach i przy niewielkim nakładzie pracy. Może nawet zechcą by wcale wymagań nie było. Ci ludzie wczesniej mogli nawet przeszkadzać w rewitalizacji tych obiektów. Pamietamy petycje do ministra o wstrzymanie dotacji. Nie wiem czy to mozna nazwac lokalną targowicą. Natomiast jako mieszkaniec chcę napisać, że sieganie po to co nalezy do miasta po jak najniższych cenach, to również sięganie po to co jest w jakimś stopniu moje i wielu innych mieszkańców miasta. Płacimy przecież podatki. Dlatego uważam, że dla nikogo miasto prezentów nie powinno robić. Sadzę też, że urzędnicy nie dadzą się oszukać. Mają chyba juz spore doświadczenia w tym względzie.
No i właśnie przez takich kretynów, jak Ty, którzy tak pojmują dobra miejskie, teraz na Starą Bramę nie ma chętnych i nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robertmar napisał:
No i właśnie przez takich kretynów, jak Ty, którzy tak pojmują dobra miejskie, teraz na Starą Bramę nie ma chętnych i nie będzie.
Dzięki za wyzwisko - to wyższa kultura dyskusji. Natomiast nie wierzę w powrót do socjalizmu. Młodzi go nie pamietają. Wtedy było tak - kto przeciwko nam to co najmniej kretyn - przecież wszystko ma byc za darmo. Co wiecej według potrzeb (niektórych), a nie według zasług (talentu i efektywnego wkładu pracy). No cóż. A chetni na Bramę Lubelską na własciwym poziomie na pewno w swoim czasie sie pojawią. Bez gorączki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robertmar napisał:
No i właśnie przez takich kretynów, jak Ty, którzy tak pojmują dobra miejskie, teraz na Starą Bramę nie ma chętnych i nie będzie.
Dzięki za wyzwisko - to wyższa kultura dyskusji. Natomiast nie wierzę w powrót do socjalizmu. Młodzi go nie pamietają. Wtedy było tak - kto przeciwko nam to co najmniej kretyn - przecież wszystko ma byc za darmo. Co wiecej według potrzeb (niektórych), a nie według zasług (talentu i efektywnego wkładu pracy). No cóż. A chetni na Bramę Lubelską na własciwym poziomie na pewno w swoim czasie sie pojawią. Bez gorączki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
Dzięki za wyzwisko - to wyższa kultura dyskusji. Natomiast nie wierzę w powrót do socjalizmu. Młodzi go nie pamietają. Wtedy było tak - kto przeciwko nam to co najmniej kretyn - przecież wszystko ma byc za darmo. Co wiecej według potrzeb (niektórych), a nie według zasług (talentu i efektywnego wkładu pracy). No cóż. A chetni na Bramę Lubelską na własciwym poziomie na pewno w swoim czasie sie pojawią. Bez gorączki.
Powtórzę - tylko kretyn może stawiać sprawę tak, że albo ktoś wynajmie Bramę na kosmicznych i deficytowych dla siebie warunkach, albo niech się Brama buja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec napisał:
Dzięki za wyzwisko - to wyższa kultura dyskusji. Natomiast nie wierzę w powrót do socjalizmu. Młodzi go nie pamietają. Wtedy było tak - kto przeciwko nam to co najmniej kretyn - przecież wszystko ma byc za darmo. Co wiecej według potrzeb (niektórych), a nie według zasług (talentu i efektywnego wkładu pracy). No cóż. A chetni na Bramę Lubelską na własciwym poziomie na pewno w swoim czasie sie pojawią. Bez gorączki.
Pojawią, pojawią... Boję się tylko,że wzorem poprzednich decyzji katoprawicowi radni miejscy znowu dadzą go za darmo kzw.kosciołowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładna ta brama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...