Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginął kolejny młody mężczyzna

Utworzony przez ;], 7 kwietnia 2009 r. o 14:02 Powrót do artykułu
Gość napisał:
a jakby ktos nosil w zamosciu ubranie jak w pakistanie to co bys napisala ze jest terrorysta. dresiarz to taki ktory "ciagle" nosi sportowe ubrania na miasto, do szkoly i taki ktory szuka zaczepki, sporo dresiarzow pobilo moich kolegow a ja mam szukac dresiarza? nie. ktory dresiarz nie bije sie? komu to interesuje wazne jest wyglad obcego czlowieka, moja babcia zawsze powtarzala ze ludzie w dresach sa nienormalni oprocz znajdujacych sie ludzi w sali gimnastycznej itp ale na miasto?? szczyt glupoty
NA MIASTO? CZŁOWIEKU PRZECIEŻ ON BYŁ NA OGNISKU W LESIE TO JAK MIAŁ IŚĆ UBRANY??? JAK CZYTAM TE TWOJE KOMENTARZE TO MASZ SZCZĘŚCIE ŻE NIE JESTEŚ POD RĘKĄ BO PO GŁOWIE BYŚ DOSTAŁ ODE MNIE MIMO ŻE NIE MAM NA SOBIE DRESU! CO ZA TOTALNY PRZYGŁUP! OBEJRZYJ LEPIEJ Z BABCIĄ SERIAL BRAZYLIJSKI A NIE SIEDZISZ NA NECIE I WYPISUJESZ JAKIEŚ BZDURY! CZY TO WAŻNE JAKI BYŁ? NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY SIĘ ZNALAZŁ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest temat poświęcony stylowi ubierania, lecz tragedii jaka spotkała Damiana i jego rodzinę. Ludzie zastanówcie się, zamiast pomagać .. cokolwiek robić to wy siedzicie na necie i piszecie takie głupoty ! plotki się rozchodzą , a nikt nic nie robi, już nie można czuć się bezpiecznie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to czytam, to bardziej się boję takich zwierząt (bo na pewno nie ludzi!), które komentują tutaj styl ubierania Damiana, aniżeli "dresów". Nie mam zaufania do nieznajomych chłopaków chodzących w dresach na okrągło (stereotyp -wiem), ale każdy jest człowiekiem, takim samym, jak każdy z nas, i nieważne czy nosi dresy, czy bluzę z kapturem czy cokolwiek innego. Ważne, żeby Damian się odnalazł. To człowiek młody, który ma przed sobą przyszłość! Tym bardziej, że to, iż w dniu zaginięcia był ubrany tak, a nie inaczej, wcale nie oznacza, że chodził tak na co dzień. A nawet jeśli, to nie wygląda na jakiegoś "burka" spod bloku, z piwem w ręku i szukającego zaczepki. Wręcz przeciwnie. Wzbudza zaufanie. A Wy przede wszystkim nie macie swojego zdania, a opieracie się jedynie na tym, co usłyszycie lub przeczytacie w prasie. I chyba mylicie pojęcia - "dresiarz", wcale nie musi być "tym złym". Bądźcie ludźmi, czy to takie trudne?? Jak Was wychowano, skoro za ubiór potraficie kogoś szykanować, nie wiedząc zupełnie nic o człowieku??? Boicie się dresów - OK, to stereotyp, macie prawo bać się kogo chcecie, ale powtarzam - to jest przede wszystkim CZŁOWIEK!!! A to co piszecie nie świadczy o Damianie, ale właśnie o Was... Zero kultury, zero tolerancji, zero współczucia, etc. Naprawdę nie rozumiem, co ma ubiór do czegokolwiek?? Ubrania są po to, żeby je nosić i każdy nosi, co się komu podoba, w czym komu wygodnie, itd. A na zakończenie dodam tylko, że znam osoby, które chodzą w bluzach z kapturem, w dresach i jakoś dziwnym trafem nigdy mi nic złego nie zrobili, nie śmiali się, że ktoś nie nosi dresów, bo sami też ich nie noszą codziennie... Tak narzekacie na dresiarzy, a czy kiedykolwiek jakiś "dresiarz" wyśmiał Was za np. jeansy?? Nie sądzę. Nawet jeśli "człowiek w dresie" Was kiedyś zaczepił, to po 1. na pewno po pijaku, a po 2. na pewno nie dotyczyło to ubioru. Widać nawet taki "dresiarz" ma więcej rozumu, niż Wy. I wstyd mi za takich ludzi, jak Wy, jako że sama należę do tego gatunku... i muszę patrzeć, jak LUDZIE próbują upodobnić się do jakiegoś dziwnego stworzenia bez sumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie... był na ognisku ze znajomymi to co miał się w garnitur od Armaniego ubrać? znaleziono zwłoki Marka Wojciechowskiego który zaginął w Lublinie. prawdopodobnie się utopił w jednym ze stawów przy Dąbrowicy. mam nadzieje, że wasze poszukiwania nie zakończą się tak tragicznie! życze powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale nie rozumiem rodzicow damiana czego tu szukaja?? powinni szukac a nie siedziec w domu!!! a jak sie nie chce no to macie takie rezultaty, wstyd.
Ty palancie zastanow sie co ty wogole piszesz a skad ty mozesz wiedziec ze oni siedza w domu.Po pierwsze cala rodzina szukala damiana i bez rezultatow wiec wez zbierz d*** w troki i pomoz im szukac a nie siedzisz i piszesz takie dyrnoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
CHYBA CHŁOPCY POSZLI NA ORGANY...
Sluchaj jakie znowu organy cos cie sie czepili z tymi organami.Tak samo jakis palant pisal o marku ze go znalezli bez organow jak sie okazalo wszystko mial na swoim miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo coś w sprawie z Damianem? Jakieś nowe informacje??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nic nie wiadomo nowego a dzisiaj miesiąc mija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie też już nie żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damiana wyłowiona z rzeki:( po 3 ms:( nie rozumiem jak wyglądały przeszukiwania rzeki (podobno 3 razy) kiedy nie znaleziono zwłok...to Łabuńka, n
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damiana wyłowiona z rzeki:( po 3 ms:( nie rozumiem jak wyglądały przeszukiwania rzeki (podobno 3 razy) kiedy nie znaleziono zwłok...to Łabuńka, nie Wisła...teraz ciało w rozkładzie, ciężko będzie dojść co się stało, jaki był powód śmierci...pobicie, morderstwo czy utonięcie...przy tym stanie zwłok sekcja pewnie niewiele wykaze:( POKÓJ JEGO DUSZY:* [*] :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...