Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagrody: Wypadek z udziałem bmw, citroena i audi

Utworzony przez men, 2 października 2011 r. o 17:59 Powrót do artykułu
mysle, ze jezeli chodzi o jazde samochodem, nigdy nie mozna przesadzac. to co piszesz jest logiczne i prawdziwe. ale to tylko samochod i nigdy nie wiesz kogo na zakrecie spotkasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadza sie ale w wiekszym samochodzie mamy wieksze szanse na przezycie strefa zgnioty jest bezpieczniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to tak, to juz takie wybieranie z dwojga zlego nie bylo jeszcze wozu, zebym czula sie w nim spokojnie i bezpieczna. nie dlatego ze takim bezpiecznym nie jechalam , moze dlatego ze ogolnie jestem zawsze czarnowidzem... wracajac do tematu - szkoda mlodej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
no to tak, to juz takie wybieranie z dwojga zlego nie bylo jeszcze wozu, zebym czula sie w nim spokojnie i bezpieczna. nie dlatego ze takim bezpiecznym nie jechalam , moze dlatego ze ogolnie jestem zawsze czarnowidzem... wracajac do tematu - szkoda mlodej osoby.
szkoda niestety wiecej zalezy od kierowcy niz wozu moze jezdzilas z nieodpowiednim kierowca ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie ze nie, ale ja zawsze powtarzam, ze moge ufac swojemu kierowcy ( swojemu kierowcy - jak to zabrzmnialo )... ale nie ufam temu z naprzeciwka, a sa sytuacje ze nie da sie uciec zeby nie wiem co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
wlasnie ze nie, ale ja zawsze powtarzam, ze moge ufac swojemu kierowcy ( swojemu kierowcy - jak to zabrzmnialo )... ale nie ufam temu z naprzeciwka, a sa sytuacje ze nie da sie uciec zeby nie wiem co...
nigdy nie zgadniesz kto nadjedzie dlatego jest zasada ograniczonego zaufania a dobro kierowca moze zmniejszyc skutki wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zestawienie: dobry kierowca + pijany kierowca/ swiezak ? nie ma co gdybac, bo rozwalilismy topik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
a zestawienie: dobry kierowca + pijany kierowca/ swiezak ? nie ma co gdybac, bo rozwalilismy topik
tez jestem swiezak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj zginęła w wypadku dziewczyna, czyjaś córka, przyjaciółka. Stała sie tragedia. To nie żaden topik, tylko miejsce na wyrażenie pamięci o niej, podzielenie się smutkiem. W czwartek ma być pogrzeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dlatego lepiej sie czujesz jadac duzym samochodem zart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
i dlatego lepiej sie czujesz jadac duzym samochodem zart
pewniej chociaz nie jezdze wcale takim duzym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy napisał:
Wczoraj zginęła w wypadku dziewczyna, czyjaś córka, przyjaciółka. Stała sie tragedia. To nie żaden topik, tylko miejsce na wyrażenie pamięci o niej, podzielenie się smutkiem. W czwartek ma być pogrzeb.
zostawienie wpisu w necie jest marnym wyrazeniem smutku. mozesz wyrazic smutek ukladajac mowe na pogrzeb, lub podajac teraz jej matce herbate. nauczyliscie sie stawiania rysowanych swieczek, oklepanych zwrotow, a po roku i tak o dziewczynie nikt oprocz rodziny nie wspomni. nie lubie obludy!
Ostatnio edytowany 3 października 2011 r. o 22:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
pewniej chociaz nie jezdze wcale takim duzym
maluchem kombi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
maluchem kombi?
troche wiekszym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
troche wiekszym
z przyczepa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
z przyczepa?
nie mam haka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dlatego sie martwisz? czy dlatego, ze ktos ma moze haka... na Ciebie? zart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
i dlatego sie martwisz? czy dlatego, ze ktos ma moze haka... na Ciebie? zart.
haka na mnie? nie umiem jezdzic z przyczepa moze i dobrze bo przyczepka moze byc niebezpieczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mowia, ze dobry kierowca to wszystkim pojedzie... hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
a mowia, ze dobry kierowca to wszystkim pojedzie... hehe
pewnie jak nabiore wprawy to i z przyczepka dam sobie jakos rade
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...