Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pewnie z KOD-u. (...)
  Nie odbiegasz mentalnie i intelektualnie od tych pomyłek ewolucji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem że w tej gminie to nie pierwsza taka sprawa... poprzednim razem "matka" zmarłego noworodka nie poniosła żadnej kary bo to był "szok poporodowy", jej sąsiedzi mówili że miała kilka takich "szoków", minęło juz może 10-15 lat od tej sprawy a ja sie ciągle zastanawiam gdzie była wtedy policja i prokurator....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dozywocie to za mało! w takich przypadkach jestem za karą śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborcy pis - nie dostali 500+ to zabili, a nie dostali, bo straszydlo oszukala, ze bedzie na kazde dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bym wiedziała że taka rzecz się gdzieś kiedyś stanie to bym stała koło tej kobiety dzień i noc i bym zabrała to dzieciątko przed tą tragedią, ileż musiało się takie niewiniątko nacierpieć przed śmiercią to sobie nie wyobrażam dla tej ku*** i tego jej alfonsa KARA ŚMIERCI, bo nie widze tu okoliczności łagodzących, nawet gdyby ona była  w szoku poporodowym, to ten szok nie dotyczy ojca dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...