Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zalew w Zamościu czeka na wodę i plażowiczów

Utworzony przez Gość, 25 czerwca 2012 r. o 00:16 Powrót do artykułu
dajcie boze spokoj z tym zalewem zamojskim zobaczcie jak to tam teraz wyglada zanim puszcza wode malo tego nawet bez wody brzegi wygladaja jak opuszczone miejsce o matko pelno jest szkla, butelek i innych rzeczy w ogole tam nic ladnego nie robia co to za syf tam panuje i dlaczego :| az wstyd ze jestem z zamoscia jak zwykle pozostaje zalew w krasnobrodzie, w majdanie sopockim, w stawie echo w zwierzyncu, w opolu lubelskim, jezioro biale w okunince czy jezioro firlej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie ptaki? chyba butelki i puszki z piwa i wina zalegajace wokol zalewu, strach sie tam kapac wogole taki syf w trzcinach lezy, widzialem tez jak psy zalatwiaja sie na plazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej zamknac ten zalew gdyby tak zrobili to i tak slumsy ze starowki i dresiarze by chodzili kozaczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jedno wielkie bagno, w krasnobrodzie jest o wiele lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam czas, to idę nad zalew ale, nie po to by pływać, lecz tylko i wyłącznie wedkowac, od kilku lat nie korzysta z kąpieli z zamojskiego zalewu, ponieważ nawet ryby w nim oddychają, dlaczego? Zadaje sobie te pytanie... Dlaczego nikt nie chce o to zadbać? Wykupić , zrobić coś pięknego, pojęcia. nie mam, nawet Polski Związek Wedkarski nie jest. wstanie zadbać o zbiornik przeznaczony do użytku. wedkarskego jest strasznie zarosniety a wędkarze którzy wpłacili składkę narzekają. Że nie ma gdzie zarzucić zestawów normalny wstyd dla gospodarzy tego zbiornik. Byłem dzisiaj na zawodach w Nacji, zbiornik jest perła w porównaniu do zamojskiego zalewu, mam nadzieję że nadejdzie taki dzień że będę wracał szczęśliwie po wędkowania z zamojskiego zalewu bo do tej pory widzę same smutne twarze.pozdrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...