Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamojska Caritas sprzedaje wielkanocne paschaliki

Utworzony przez Uffff, 15 marca 2010 o 21:53 Powrót do artykułu
he he he he...a to dobre.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...oby tylko tak było,jak jest cudownie napisane...
0
fotka super
0
Eee...co to ja miał gadać? ...jest problem taki: wiosna jest i trza nam biskupom zakupić nowe gumy letnie do naszych Merców i Lexusów,bo zeszłoroczne już"spalone"-dlatego parafianie(zwłaszcza Moherki)- weźcie ruszcie portfelami i kupcie te świczki wielkanocnodobroduszne... Jasne ?!!!
0
kulega biskupa napisał:
Eee...co to ja miał gadać? ...jest problem taki: wiosna jest i trza nam biskupom zakupić nowe gumy letnie do naszych Merców i Lexusów,bo zeszłoroczne już"spalone"-dlatego parafianie(zwłaszcza Moherki)- weźcie ruszcie portfelami i kupcie te świczki wielkanocnodobroduszne... Jasne ?!!!
Dzięki, kulego, że przypomniałeś, rzeczywiście kupię taki paschalik, to bardzo dobry pomysł i inicjatywa Caritasu. Życzę ci wszystkiego naj najlepszego, dużo radości z nadchodzącą wreszcie wiosną.
0
Boy-Zeleński "Tymi i innymi sposobami, tam gdzie komornik nie znajdzie już nic, poborcy w sutannie wyciskają jeszcze z największej biedoty miliony".
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: