Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
POMUSZCIE SZUKAĆ MAĆKA!!! POMOCY!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SZUKAJCIE MAĆKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEŚLI KTOŚ GO ZOBACZY LUB COKOLWIEK BĘDZIE WIEDZIAŁ NA TEN TEMAT NIECH SKONTAKTUJE SIĘ Z POLICJĄ! TO NAPRAWDĘ WAŻNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
znajdzcie go porzadny chlopak i nie wiadomo co sie z nim dzieje...ZNAJDZCIE GO
0
Poprostu katastrofa! Kto sie mogl Macka czepic? I jaki mial powod? Musicie go znalezc!!!!!!!!!!!!!! I to jak najszybciej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
POMOCCCCCCCCCCCCCCCCCYYYYY napisał:
SZUKAJCIE MAĆKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEŚLI KTOŚ GO ZOBACZY LUB COKOLWIEK BĘDZIE WIEDZIAŁ NA TEN TEMAT NIECH SKONTAKTUJE SIĘ Z POLICJĄ! TO NAPRAWDĘ WAŻNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POMÓŻCIE GO SZUKAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NO I CZEGO WRZESZCZYSZ? Zamiast wrzeszczeć, lepiej opisz, jak wygląda. Skąd mam wiedzieć, który to Maciek, mam zaczepiać wszystkich 17-latków i pytać ich o imię?
0
Ewka napisał:
NO I CZEGO WRZESZCZYSZ? Zamiast wrzeszczeć, lepiej opisz, jak wygląda. Skąd mam wiedzieć, który to Maciek, mam zaczepiać wszystkich 17-latków i pytać ich o imię?
mial na sobie czerwony t-shirt ,ciemno-granatowe spodnie jeansowe, bialo-granatowe buty reebok,czarna bluze.. z tego co wiem to tak byl ubrany... ######artykuly/pokaz/2203/z...zdjecie)/#tekst
0
Znalazł się..)
0
MACIEK SIĘ ZNALAZŁ!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: