Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hieno pomogla bys dzieciom autobus odkopac a nie im jeszcze zdjecie robisz!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Gminie Werbkowice też były problemy z dowozem w szkole w Sahryniu dyrektor odwołał lekcje z powodu śnieżyc.
0
Tak ja przyszłam do szkoły w Sahryniu tak jak wielu innych uczniów a dyrektor kazał iść do domu. Już lepiej by jutro odwołał jak calkiem zawieje. Jak w ferie trzeba bedzie odrabiać to ja pieprzę.
0
Dobre,Dobre! Zmarżnięta młodzież przyglądała się jak ekipa z PKS-u łopatuje śnieg.Dobrze zrozumiałem?
0
Co w tym Sahryniu sie wyrabia z dziećmi to paranoja. Ja zawiozłem córkę i słyszę zawieź ją do domu to śnieg pada co to za szkoła. Jak dziecko z bliska to mogło zostać jak z terenu to do domu no szlag mnie trafił miałem interez w Hrubieszowie żona na saksach i co teraz ciagnij się z dzieckiem bo dyrektor miał kaprys odwołać zajęcia. Wiem że jest tłusty czwartek i ktoś woli pączusia zjeść niż dzieci uczyć ale na Boga niech szkoła czasem zrozumie tez rodziców.
0
kierowca ryzykant pozwalający dzieciom pchanie autobusu , facet bez wyobrażni w razie wypadku z pierdla by nie wyszedł
0
Przecież to chyba tylko zabawa to pchanie. Co takie dzieciaki mogłyby zrobić. Ludzie trochę dystansu.
0
Wkurzony Tatuś napisał:
Co w tym Sahryniu sie wyrabia z dziećmi to paranoja. Ja zawiozłem córkę i słyszę zawieź ją do domu to śnieg pada co to za szkoła. Jak dziecko z bliska to mogło zostać jak z terenu to do domu no szlag mnie trafił miałem interez w Hrubieszowie żona na saksach i co teraz ciagnij się z dzieckiem bo dyrektor miał kaprys odwołać zajęcia. Wiem że jest tłusty czwartek i ktoś woli pączusia zjeść niż dzieci uczyć ale na Boga niech szkoła czasem zrozumie tez rodziców.
W szkole powinien być internat. Dzieci od poniedziałku do piątku w szkole a na wekend odsyłane do domów. Rodzice mieli by wolne od dzieci. Ps. To taki żart
0
Chris_ napisał:
W szkole powinien być internat. Dzieci od poniedziałku do piątku w szkole a na wekend odsyłane do domów. Rodzice mieli by wolne od dzieci. Ps. To taki żart
Niektórym rodzicom bardzo , ale to bardzo by pasowało. Mało- byliby wniebowzięci.
0
Gość napisał:
Niektórym rodzicom bardzo , ale to bardzo by pasowało. Mało- byliby wniebowzięci.
Proponuję bidul np. w Kijanach.
0
nn napisał:
Proponuję bidul np. w Kijanach.
Żaden bidul nie zastąpi rodziców i rodziny.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: