Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamojszczyzna: Kupując świece nadziei pomagasz dzieciom

Utworzony przez ks.Saksofon, 4 grudnia 2009 r. o 16:11 Powrót do artykułu
Ile procent od zarobionych pieniędzy zostanie przekazane na biednych?Nigdy na ten temat Caritas nie wspomina. Ogólnie wiadomo,że Caritas pon.99% zebranych pieniędzy pozostawia dls siebie!!!!!Na cel,jaki wyznaczony jest - zostaje niewiele pieniędzy.I z tego Caritas się nie rozlicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESZCZE NIE WIDZIAŁEM W ŻYCIU ŻEBY KLER Z CZEGOŚ SIĘ ROZLICZYŁ .OSOBIŚCIE TO IM NIE DAM GROSZA I TAK ZA DUŻO SIĘ NACHAPALI ,ZAGARNIAJĄ CO SIĘ DA I JESZCZE ŁAPY WYCIĄGAJĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Celem tego ekumenicznego przedsięwzięcia jest pomoc dzieciom" - wszystkich księży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to może coś dostanę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy widzieliście jakiekolwiek dziecko wyleczone?? HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA KLER TO HIPOKRYCI I KŁAMCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
A czy widzieliście jakiekolwiek dziecko wyleczone?? HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA KLER TO HIPOKRYCI I KŁAMCY
A tobie co pomoże? Tylko eutanazja!!! HA HA HA HA HA HA HA HA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maryjan uważaj. Mogą w mikołajki obdarować Cię pawulonem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiesz, jeden z drugim, baranie, to nie wypowiadaj się. Moje dzieci każdego roku korzystają z tej zbiórki. Gdyby nie pomoc caritasu, nie mógłbym ich wysłać na kolonie. Nie dajesz forsy - to nie kłap mordą, bo sztuczne szczęki ci wylecą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet grosza na cokolwiek za czym stoi kościół ! Never !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Jak nie wiesz, jeden z drugim, baranie, to nie wypowiadaj się. Moje dzieci każdego roku korzystają z tej zbiórki. Gdyby nie pomoc caritasu, nie mógłbym ich wysłać na kolonie. Nie dajesz forsy - to nie kłap mordą, bo sztuczne szczęki ci wylecą.
Jednak twoja stara nie powiedziała ci,że dzieci nie twoje ....????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, biedne te jego... dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX (ten prawdziwy) napisał:
Nawet grosza na cokolwiek za czym stoi kościół ! Never !
Miałem na myśli knajpę, za którą stoi kościół. Na knajpy i inne tego typu sprawy nie dałbym nigdy, ale i tak nie dam, bo nie mam pieniędzy. Uczyć mi się nie chciało i teraz muszę kopać rowy. Jeszcze raz chcę podkreślić, że ta akcja Caritasu jest dobra, dzięki niej moje dzieciaki mają zawsze pajdę chleba ze smalcem. Ja ostatnio mam problemy z głową, raz piszę,że jestem prawdziwy, raz że fałszywy, Chyba pójdę do lekarza, może przepisze mi coś na głowę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...