Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość chce budować drogi i remontować zabytki

Utworzony przez LZ, 24 lutego 2013 r. o 10:54
Najlepiej, jakby prezydent Zamościa Marcin Zamoyski nie przeszkadzał przy budowie przystanku kolejowego przy ul. Peowiaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miliony w mury pakują,które i tak z czasem skruszeją i zadość prawdzie się stanie,bo w murach płacz wdów i sierot jest wpisane JANIE HETMANIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj Boże, żeby nie zmarnowali otrzymanej kasy - przecież można ją rozkraść, inwestycje przepłacić bądź normalnie spartolić, jak te najdroższe stadiony, krzywe lampy, spękane autostrady, przekombinowane ekrany i przejścia dla żab.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mieszkańcy powoli powinni się zaczać bać bo podatki i opłaty lokalne będą rosnąć w zastraszającym tempie, przecież te "inwestycje" trzeba będzie czymś sfinansować. Już bilety Mzk są najdroższe w regionie, podobnie stawki za śmieci , latarnie nie swiecą w nocy. Jeszcze jak przyjdzie mieszkańcom zapłacić kolosalne odszkodowanie zapieckowi to będzie miasto-bankrut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a no mozna wiele spartolic np ulice krolowa jadwigi ktora po roku sie zapadla koszt 4 miliony albo remonty starowki gdzie zanim skoncza projekt ten juz sie sypie nie wspominajac o garazach na sarym miescie za ktore chciano miastu zabrac wpis do UNESCO a no mozna mozna wiele spartolic i nie trzeba na autostradach szukac mozna rowniez blokowac inwestycje potrzebne mieszkancom takie jak budowa przystanku pkp na peowiakow bo prezydent ma wizje zamosc skansen lubelszczyzny, moze jakby na przystanek przyjezdzal 100 letni parowoz to by sie zgodzil a ze przyjezdzaja do zamoscia nowe szynobusy no ni jak sie to kupy nie trzyma z wizja pana wszechwladnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikw...ZAMOSC/49026206
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mac napisał:
a no mozna wiele spartolic np ulice krolowa jadwigi ktora po roku sie zapadla koszt 4 miliony albo remonty starowki gdzie zanim skoncza projekt ten juz sie sypie nie wspominajac o garazach na sarym miescie za ktore chciano miastu zabrac wpis do UNESCO a no mozna mozna wiele spartolic i nie trzeba na autostradach szukac mozna rowniez blokowac inwestycje potrzebne mieszkancom takie jak budowa przystanku pkp na peowiakow bo prezydent ma wizje zamosc skansen lubelszczyzny, moze jakby na przystanek przyjezdzal 100 letni parowoz to by sie zgodzil a ze przyjezdzaja do zamoscia nowe szynobusy no ni jak sie to kupy nie trzyma z wizja pana wszechwladnego
Nie wiedziałem,że Zamość leży na Lubelszczyżnie,teraz już wiem gdzie nieuki mieszkają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciagle to samo ble,ble a koncepcji nie macie jak przyciagnac inwestorow, ani koncepcji ani sily przebicia. Strefa dopiero od niedawna ale naprawde to nic tam sie nie dzieje, nie potraficie pozyskac inwestorow , nie macie nawet pomyslow jak to trzeba zrobic. Same remonty nic w tym miescie nie daja nie pobudzaja rozwoju, szkoda ze nie dopuszczacie ludzi z pomyslami. Nawijanie o zwolnieniu od podatku z nieruchomosci nie przyciagnie inwestorow, sa inne sposoby ale trzeba ruszyc glowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAP-ie od kiedy Zamość,Chełm i Biała Podlska leżą na lubelszczyźnie i kiedy Twój rozum wreszcie odszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--------------------------BRAWO ! ZAMOŚĆ SIĘ OBUDZIŁ ! --------------------------------------------------- Nareszcie pobudka w pięknym mieście Zamojskiego . Nie przejmujcie się krytykującymi wpisami ale kontrola prac Inwestycyjnych musi być zabezpieczona . W pierwszej kolejności podpowiem Wam mój pomysł sugestie którą podpowiadałem władzom Lublina ale nikt się nie zainteresował moją suge stią gdyż we władzach Lublina pełnie władzy "jednoosobowo" ma Prezydent Miasta (sic?). Dobrał sobie "przytakiwaczy z PO" i wszyscy w Lublinie niespełna rozumu tylko On jeden... "mądry" (sic?). Otóz Prezydent Zamościa nie musi się znać na Inwestycjach czy na pozyskiwaniu DOTACJI "UE" . Po dpowiadam , Uchwałą Rady Miasta musicie powołać ekspercką - KOMISJA INWESTYCJI I DOTACJI-. Ta właśnie KOMISJA będzie odpowiedzialna za wszelkie potrzeby Inwestycyjne na terenie miasta Za mościa oraz dodatkowo będzie zajmowała się organizacją DOTACJI "UE" dla Zamościa . W KOMISJI WYBITNI inżynierowie i architekci , jeżeli w Zamościu takich brak (?) to w lubelskiej Politechnice tylko czekają na takie propozycje Inżynierowie Profesjonaliści . KOMISJA będzie miała mandat pełnomoc nictwa Rady Miasta Zamościa i już może zaczynać układanie PROGRAMU INWESTYCYJNEGO ZA MOŚCIA . Powołanie KOMISJI więcej przyniesie korzyści Miastu niż urzędy innych sąsiednich miast , pamiętając , że każdy stosuje "prawo grabi" zawsze grabi do SIEBIE a nie od SIEBIE !. Ps . Przepraszam , jeszcze jedna ważna informacja za daną Inwestycje w Zamościu odpowiadać bę dzie właśnie - KOMISJA INWESTYCJI I DOTACJI ZAMOŚCIA - Prezydent Zamościa nie musi się znać na Inwestycjach dlatego ta KOMISJA będzie w całkowitej odpowiedzialności. Dziękuje !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
------------------------------" NAUCZYCIELE" Z FORUM ... --------------------------------------------------- Przepra szam ale temat dotyczy mojej Lubelszczyzny i pozwole sobie "nauczycielom" z tego FORUM lekko zwrócić uwagę posługując się "nauczycieli" nauką ; "nauczyciel" "Chełmianin N " naucza cyt : " Od kiedy Zamość , Chełm , i Biała Podlaska leżą na Lubelszczyżnie i kiedy Twój rozum wreszcie od szczyżnie . "- koniec cytatu . "nauczyciel" "gość" cyt : " Nie wiedziałem , że Zamość leży na Lubelszcz yżnie , teraz wiem gdzie nieuki mieszkają " - koniec cytatu Proponuje z życzliwości Obu "nauczycielom" powrót do szkoły podstawowej około klasy III (3) tam nauczą nie tylko krajowej geografi ale także KULTURY zachowania . Powodzenia !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
------------------------------" NAUCZYCIELE" Z FORUM ... --------------------------------------------------- Przepra szam ale temat dotyczy mojej Lubelszczyzny i pozwole sobie "nauczycielom" z tego FORUM lekko zwrócić uwagę posługując się "nauczycieli" nauką ; "nauczyciel" "Chełmianin N " naucza cyt : " Od kiedy Zamość , Chełm , i Biała Podlaska leżą na Lubelszczyżnie i kiedy Twój rozum wreszcie od szczyżnie . "- koniec cytatu . "nauczyciel" "gość" cyt : " Nie wiedziałem , że Zamość leży na Lubelszcz yżnie , teraz wiem gdzie nieuki mieszkają " - koniec cytatu Proponuje z życzliwości Obu "nauczycielom" powrót do szkoły podstawowej około klasy III (3) tam nauczą nie tylko krajowej geografi ale także KULTURY zachowania . Powodzenia !.
Rozumu masz nie wiele,a zatem wróc do szkoły,żeby nauczyciele nauczyli Cię tego i wyjaśnili,że byk dojrzały to nie ciele.Jak się czytać ze zrozumieniem nie umie i prawdy się nie uznaje,to nieukiem i warchołem się staje.Natomiast chory z urojenia marzy i śni,a jak się obudzi,to tyle wi ,że wciąż w urojonej swojej Lubelszczyźnie tkwi.Najpierw znajdź ją w Lubelskiem i wskaż ją na mapie.Geografi mądrzy mnie uczyli i z synonimu Lubelszczyzna nigdy nie użyli.Szanowny Panie jeśli masz rozum i dowody na istnienie"mojej Lubelszczyzny",to zwróć się do Polakiej Akademii Nuk i rządzących,żeby wrócili do 3 klasy szkoły podstawowej.Tępemu kulturalnie się tłumaczy setki razy,a jak to nie pomaga,to takiemu wtłaczać prawdę do skutku(różnymi sposobami),aż w myśleniu nastąpi poprawa i wtedy cud w głowie się zdarzy!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zamościu nie trzeba żednej komisji. Bardzo dobrze szło do tej pory ściaganie dotacji przez ekipę Pana Kossowskiego więc myslę że i teraz będzie podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uporajcie sie najpierw z burdelem jaki macie w wydziałach , podobno policja niektorych sprawdza nie radzicie sobie a to świadczy o was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chodzi tu przede wszystkim o zagospodarowanie dla celów rekreacyjnych i turystycznych terenu wokół istniejącego tam zalewu, gdzie zaplanowano m.in. budowę ścieżek konnych czy historyczną rekonstrukcję wioski kozackiej." To znaczy, że mieszkańców ma się daleko w d... Robi się tylko pod siebie od Starego Miasta po "pelety". Może najwyższy czs go wy.......ć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aspel napisał:
W zamościu nie trzeba żednej komisji. Bardzo dobrze szło do tej pory ściaganie dotacji przez ekipę Pana Kossowskiego więc myslę że i teraz będzie podobnie.
Każde miasto pozyskało jakieś środki z unii więc nie róbmy tutaj jakiegoś nie wiadomo czego. Zamośść nie jest tu jakiś pempiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, wszedzie wykorzystuja fudusze unijne to zadna nowosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...