Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość eurokontakt

Utworzony przez Krzucho, 17 marca 2011 r. o 11:32
fajne zdjęcia : http://daa.pl/jpe69  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam. wybieram sie do szwajcari .hodowla bydła. był tam ktoś? mogłby ktoś coś powiedzieć o tej firmie i z praca w szwajcari ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu jechałem z firmy Eurokontakt Zamość autokarem "Agat" . Na papierosie było nas chyba 6 a z tej szóstki okazało sie że cztery jechało z Eurokontaktu ale przed wyjazdem o sobie nie wiedzieli.   ja pierwszy raz a te trzy osoby któryś raz z kolei i nikt nie narzekał. Przed wyjazdem masz bardzo dokładny opis gdzie jedziesz i co maszrobić. Zarobki wiadomo franki drogie, a u mnie dwójka dzieci to jeszcze doszło 400 franków tzn 200 na jedno. Tak to jest, jak jest dobrze to nikt ci nie napisze bo po co. Ja pisze bo warto. Eurokontaktów jest dużo w Polsce bo to chyba popularna nazwa ale ten z Zamościa oki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu jechałem z firmy Eurokontakt Zamość autokarem "Agat" . Na papierosie było nas chyba 6 a z tej szóstki okazało sie że cztery jechało z Eurokontaktu ale przed wyjazdem o sobie nie wiedzieli.   ja pierwszy raz a te trzy osoby któryś raz z kolei i nikt nie narzekał. Przed wyjazdem masz bardzo dokładny opis gdzie jedziesz i co maszrobić. Zarobki wiadomo franki drogie, a u mnie dwójka dzieci to jeszcze doszło 400 franków tzn 200 na jedno. Tak to jest, jak jest dobrze to nikt ci nie napisze bo po co. Ja pisze bo warto. Eurokontaktów jest dużo w Polsce bo to chyba popularna nazwa ale ten z Zamościa oki.
Powiedz mi czy jakieś opłaty pobierają przed wyjazdem.Z góry dzięki za odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odradzam chyba że chcecie zapierniczac i beda was gnoic kase tylko wezma za załatwienie pracy sa i tak nie wiedza do czego jedziecie na miejscu inaczej niz w ofercie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy macie symfonie namyslowiacy ps od***cie sie od namysłowa bo namysłów to miasto w województwie opolskim w powiecie namysłowskim znany z browaru namysłów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Namysłów to miasto w województwie opolskim w powiecie namysłowskim i zlikwidujcie symfonie namyslowiacy bo nimi nie jesteście chyba że możecie mieć tą filharmonie gdy do Namysłowa sie wyprowadzicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
firma godna polecenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga oszusci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej nie jechac przez ta firme
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysylaja do pracy ktorej potem nie ma i wraca sie z niczym.uwazac na nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie poleca euro kontaktu z zamoscia bo to jedna wielka lipa. po dojezdzie na miejsce okazało sie ze robote zaczynamy dopiero za tydzien a co do zakwaterowania to wynajeli nam pokoj bez kuchni. czyli tylko same kanapki bo niemcy nawet czajnika nie pozwalali włączyc w pokoju. a co do opiekuna to dzwonilismy 500 razy i nawet telefonu nie odbierał ani nie oddzwonił. wiec powrót do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odradzam oszusci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie polecam naciagacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do 'a' i 'mala' - po co pisać 2 posty (ograniczające się do 3 słów) jeżeli widać po dacie i godzinie, że to ta sama  osoba. Podobnie wyzej - 'wku... i lalka'. Jeżeli piszecie negatywną opinię to napiszcie więcej szczegółów, krytykować można ale dobrze byłoby podać przykład, bo mówienie że coś jest 'głupie bo jest głupie' to dziecinada. Ja byłam przez nich 2 razy, nie było dobrze i nie było źle. Jeżeli coś było nie tak, to wynikało to juz z błędu gospodarza, który przedstawił inne warunki na umowie a inaczej okazało się w rzeczywistości. Firma wysyłając ludzi nie jeździ na kontrolę sprawdzać czy jest kuchnia, bo to jest rzecz oczywista, więc jeżeli ktoś nie wywiązał się z umowy to jest to sam gospodarz, który żeby pozyskać pracownika nagina fakty i koloryzuje. A niestety nieuczciwych gospodarzy jest sporo, zależy im na taniej sile roboczej i nic wiecej. Co do działania firmy w Zamościu to nie mam negatywnych odczuć, jednak jak napisał 'jocker' nie odbieranie telefonu nie powinno mieć miejsca, ja nie miałam problemu żeby się dodzwonić więc jestem zdziwiona że tak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak było to nie dziecinada nie odbierali telefonów na wyjazd wydałem około1,5 tys bo pojechałem swoim samochodem i jeszcze im zapłaciłem przed wyjazdem,wszystkie pieniadze przepadły,jesli chcecie to ryzykujcie,ja drugi raz nie dam sie nabrac.oszusci i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uzytkownik jaaa to pewnie pani z euro kontaktu chce wybielic firme.nie polecam i ostrzegam wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do jocker -o dziecinadzie pisałam do użytkowniczek wyżej, które nie pisały kilka postów po jednym słowie które nic nie wnosiło, nie do Ciebie. Nie jestem pania z firmy, korzystalam z ich pośrednictwa i może poprostu dobrze trafiłam bo ja nie mam większych zastrzeżen. O jakiej kwocie przed wyjazdem mówisz-że zapłaciłeś IM?  to płaci sie wiecej niż 120zł za przetłumaczenie dokumentów jak to nazywają. Ty płaciłeś więcej? mówię o kasie za załatwienie a nie o całości jaka wydałes na dojazd tam i zakupy. j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,chciałbym sie dowiedziec wiecej na temat pracy przez tą firme. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaaa napisał:
do jocker -o dziecinadzie pisałam do użytkowniczek wyżej, które nie pisały kilka postów po jednym słowie które nic nie wnosiło, nie do Ciebie. Nie jestem pania z firmy, korzystalam z ich pośrednictwa i może poprostu dobrze trafiłam bo ja nie mam większych zastrzeżen. O jakiej kwocie przed wyjazdem mówisz-że zapłaciłeś IM?  to płaci sie wiecej niż 120zł za przetłumaczenie dokumentów jak to nazywają. Ty płaciłeś więcej? mówię o kasie za załatwienie a nie o całości jaka wydałes na dojazd tam i zakupy. j
 Witam :) chciałbym sie dowiedziec wiecej na temat tej agencji pracy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...