Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość na planszy polskiej edycji gry MONOPOLY!

Utworzony przez tomasz, 19 lutego 2011 r. o 00:13
Zamościanie! Sprężmy się i pomóżmy Zamościowi dostać się na listę 22 polskich miast, które znajdą się na polskiej wersji gry MONOPOLY! Pokażmy całemu światu ze Zamość to nie tylko piękne miasto, ale i wspaniali ludzie którzy o nie dbaja! Pokażmy ze potrafimy się zjednoczyć! Już raz pokazaliśmy w głosowaniu internetowym, że Zamość jest jednym z lepszych miast w Polsce (głosowanie na 7 cudów Polski), więc myślę ze i tym razem damy radę! Wystarczy poświęcić dosłownie 3 minuty...! 1. Wejdź na stronę www.monopoly.pl 20 lutego! 2. Zarejestruj się 3. Oddaj głos na Zamość w głosowaniu! 4. Przekaż dalej! im nas więcej tym lepiej! GŁOSOWANIE TRWA OD 20 LUTEGO DO 20 MARCA NA STRONIE www.monopoly.pl !! !! ZAPRASZAJCIE SWOICH ZNAJOMYCH, PRZESYŁAJCIE DALEJ !! WIĘCEJ INFO: http://www.facebook.com/MonopolyPolska http://www.monopoly.pl PAMIETAJCIE!! IM NAS WIECEJ TYM LEPIEJ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosowanie już trwa!! głosujmy na Zamośc na stronie www.monopoly.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomasz napisał:
głosowanie już trwa!! głosujmy na Zamośc na stronie www.monopoly.pl
Ty mi tu o cudach nie wspominaj, już jest taki taki typ co seplenił o cudach- niewidach, którego prześwięciłabym miotłą po tym jego koślawym TUłowiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woźna napisał:
Ty mi tu o cudach nie wspominaj, już jest taki taki typ co seplenił o cudach- niewidach, którego prześwięciłabym miotłą po tym jego koślawym TUłowiu.
już nie raz Zamość wygrał w wielu głosowaniach internetowych! Chociażby w rankingu na 7 cudów Polski, czy też ostatnio w akcji Tesco dla schronisk, gdzie Zamojskie schronisko wygrało zapas karmy dla zwierząt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomasz napisał:
już nie raz Zamość wygrał w wielu głosowaniach internetowych! Chociażby w rankingu na 7 cudów Polski, czy też ostatnio w akcji Tesco dla schronisk, gdzie Zamojskie schronisko wygrało zapas karmy dla zwierząt...
Masz u mnie plus, zagłosuję na pewno, innych też namawiam, ale nie wymawiaj tego słowa "cud", bo mi się kojarzy z tym gościem sepleniącym co to naobiecywał cudów, kłamczuch jeden - druga Irlandia miała być, a tymczasem bida z nędzą wszędzie się panoszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś słabo głosujecie dawać dawać musi być nasze miasto na grze wiadomo reklama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glos napisał:
Coś słabo głosujecie dawać dawać musi być nasze miasto na grze wiadomo reklama
Dobrze że ty mocno głosujesz Z takim Krakowem czy Wrocławiem to se Zamość może...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...