Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To dopiero czerwona hołota. Jak to się stało, że Zamość wybrał nie polaków tylko polsko języcznych baranów??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdura - są przeciwni większości - a sami większościowo przegłosowali, stara sprawa odgrzewana przez lewackich dziennikarzy sztandaru ludu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpieprzcie się już od tego pisu. Nie głosowałem na nich wprawdzie ale wygrali wybory i nic nadzwyczajnego nie robia, czego by nie robiły poprzednie partie. Wielkie mi halo, że szybko przegłosowują ustawy zamiast babrać się z tym miesiącami i latami jak platfusy. Mnie się podoba, że się w tańcu nie p...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To targowica zamojska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada Miasta glosami większości zajęła nieprzychylne kretynom z PiS stanowisko! Uważam to za bardzo dobry ruch w kierunku pokazania innym samorządom, że należy raz jeszcze policzyć "szable" i dokonać malej rewolucji. Oczywiście muszą liczyć się z krytyką ze strony pretensjonalnej patologii społecznej oczekującej na obiecane w kampanii wyborczej frykasy...  Stare przysłowie mówi, że "nie ma darmowych obiadów", a to znaczy odbieranie jednym, aby dać drugim... Innymi słowy, czystej wody bolszewizm! Zadanie trudne w małych miastach, lecz wcale nie niemożliwe do wykonania. Województwo lubelskie odznacza się dużym odsetkiem chętnych do wyciągania ręki po nie swoje. Nie mniej jednak Zamość pokazał drogę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce precz od polskiego rządu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne - Zamość i Zamojszczyzna murem za PISem w wyborach a tu 12 wyrzutków nie mających poparcia podejmuje żenującą uchwałę. Pogonić tych targowiczan gdyż wstyd dla Zamościa jest ogromny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skowyt po-zsl-sld?! Bezcenne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zły ten ptak , co swoje gniazdo kale !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamościanie mądry ludu, zróbcie porządek z tymi idiotami z rady miasta i przestańcie robić wstyd Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia. rece opadają! odwalcie sie od rządu barany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światełko w tunelu są jeszcze mądrzy Radni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi, że jestem z Zamościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za odwagę, daliście dobry przykład, za Wami pójdą inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu wstyd niech przeprowadzi się do toruńskiego smardzyka, ja jestem z Zamościa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokemoństwu Koryto Od upy oderwano. Teraz czas wziąć się za ZSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi, że jestem z Zamościa.
Jak wybraliście takiego prezydenta, to niestety, TRZEBA SIĘ WSTYDZIĆ!!!  :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłuchajcie nowych nagrań Schetyny. Może w końcu przejrzycie na oczy, kto Wami kieruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy szanowni radni mogliby wystosować uchwałę, w której żądaliby szybkiego rozliczenia i ukarania winnych "suckesów" jakie miały miejsce za rządów PO? Przypomnijmy te "sukcesy":   1) Afera taśmowa   2) Afera hazardowa   3) Afera wyciągowa   4) Afera stadionowa   5) Afera autostradowa   6) Afera stoczniowa   7) Afera AmberGold   8) Afera Elewarru   9) Afera z informatyzacją MSW   10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru   11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci)   12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych   13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)   14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn   15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)   16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)   17) Podniesienie VAT-u na wszystko   18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców   19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych   20) Podniesienie akcyzy na paliwo   21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)   22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego   23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej   24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)   25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego   26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego   27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego   28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO   29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej   30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń   31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066)   32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi   33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013   34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych   35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)   36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)   37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego   38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej   39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);   40) Ograniczenie potencjału militarnego   41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej   42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)   Listę POwyższych "sukcesów" zacytowano z: http://wgospodarce.p...po-zobacz-liste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...