Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość przegrywa w walce z psimi odchodami

Utworzony przez ~marek~, 7 marca 2010 r. o 11:49 Powrót do artykułu
Ten problem dotyczy nie tylko Zamościa, lecz wszystkich polskich miast. W dobie wszechobecnego bezrobocia należałoby w każdym mieście powołać specjalne brygady do usuwania tych nieczystości, utrzymując je choćby po części z możliwości obniżenia płac jakie otrzymują posłowie, senatorowie i samorządowcy. Bez tych przedsięwzięć w naszym kraju tego problemu nie da się skutecznie załatwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest w ogóle dla mnie "chory temat"-bo tak naprawdę to nie wiem po co ludziom w miastach psy? Nie chcę się rozpisywać jak to na balkonach szczą-a sąsiadowi na balkon piętro niżej TO spływa lub to,że psy w mieście (w huku i hałasie)są zestresowane,po prostu:często boją się,itd.,itp. Osobiście lubię psy i gdy mieszkałem na wsi,to były moimi miłymi towarzyszami-a i podwórko pilnowały. Ale teraz w mieście byłbym(delikatnie mówiąc)niepoważny gdybym swojego przyjaciela/towarzysza narażał na stres i hałas,którego on niewątpliwie nie polubiłby... Owszem-pies w mieście jest potrzebny-lecz tylko niepełnosprawnym/niewidomym. Ale to (mam wrażenie)chyba wszyscy w mieście są"niewidomi"-bo nie widzą,jak ich pieski srają/szczą -a inni w to włażą lub małe dzieci później się w TYM babrają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...