Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość: Rekordowy sezon wakacyjny w zoo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2016 r. o 13:27 Powrót do artykułu
naczytałem sie i pojechałem , to co zobaczyłem woła o poste do nieba, zarośnięte pokrzywami wybiegi po 5m, woda w sadzawkach taka brudna że nawet hipopotam sie nie kapie, reszta wybiegów klepisko, woda w miskach na wybiegach syf, brudne misie i zabiedzony tygrys to zoo nadaje się do zamknięcia za dręczenie zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jdagghz ******wj-tag.de/adidas-superstars-frauen-877.php ******astro-lichtblicke.de/nike-presto-usa-337.php ******sabrinaglas.de/nike-air-max-damen-rot-weiß-braun-725.html ******astro-lichtblicke.de/nike-air-presto-outfit-309.php ******wj-tag.de/superstar-original-863.php adidas superstar weiß schwarz gold damen nike presto schuhe nike air max 1 schwarz gelb nike air max 2014 rot schwarz adidas tubular 1993
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...