Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość: Renault clio nie przepuścił karetki

Utworzony przez Nie powiem, 2 września 2010 r. o 12:34 Powrót do artykułu
Hahaha a to dobre, nie wiedzałem że mamy skrzyżowanie Kresowej z JP2 w tej naszej wielkiej wsi ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego. Kierowcom pojazdów na sygnale wydaje się że im wszystko wolno, a inni zawsze im ustąpią nawet jeśli miało by to złamać prawa fizyki. "UPRZYWILEJOWANI", ZAPAMIĘTAJCIE TO SOBIE: W STOSUNKU DO MNIE PIERWSZEŃSTWA NIE MACIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powiem napisał:
Hahaha a to dobre, nie wiedzałem że mamy skrzyżowanie Kresowej z JP2 w tej naszej wielkiej wsi ;-)
Jesli myslisz o Lublinie to faktycznie nie ma takiego skrzyzowania, ale w Zamościu jest a artykuł dotyczy Zamościa, więc czytaj ze zrozumieniem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
Nic dziwnego. Kierowcom pojazdów na sygnale wydaje się że im wszystko wolno, a inni zawsze im ustąpią nawet jeśli miało by to złamać prawa fizyki. "UPRZYWILEJOWANI", ZAPAMIĘTAJCIE TO SOBIE: W STOSUNKU DO MNIE PIERWSZEŃSTWA NIE MACIE!
Tak jest przyjęte na całym ŚWIECIE że samochód jadący na sygnale dźwiękowym jest pojazdem UPRZYWILEJOWANYM i jako taki ma prawo wymagać by inni użytkownicy dróg udostępnili mu drogę do wolnego przejazdu i to BEZWZGLĘDNIE więc w moim odczuciu każdy kierowca powinien ustąpić pierwszeństwa przejazdu czy udrożnić drogę poprzez jej odblokowanie swoim autem i w tym momencie uzasadnię Ci dlaczego- bo to pogotowie może jechać do Twojej matki która zemdlała na ulicy wskutek zawału bo Twój ojciec został pobity leżu na chodniku nieprzytomny bo wiozą krew dla twojego brata który wcześnie miał wypadek a o którym jeszcze Ty nie wiesz bo jadą do Twojego dziecka np. uderzonego huśtawką w głowę , i takich przykładów mógłbym Ci napisać w odniesieniu do nie tylko pogotowia ale innych służb mających taki przywilej SETKI tylko zastanawiam się czy taki BARAN jak Ty i skończony imbecyl potrafi to pojąć i zrozumieć myślę że NIE więc jeżeli kiedyś trafi się taki zbieg okoliczności i to Ty będziesz wieziony karetką na sygnale bo potrzebna będzie błyskawiczna operacja by uratować Twoje nędzne i durne życie wtedy życzę Ci abyś na swej drodze spotkał takiego samego imbecyla który powie jak Ty -W STOSUNKU DO MNIE PIERWSZEŃSTWA NIE MACIE !-i wtedy może skończy się żywot durnego marnego kierowcy i byle jak najwcześniej to ktoś może z organów skorzysta !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
Nic dziwnego. Kierowcom pojazdów na sygnale wydaje się że im wszystko wolno, a inni zawsze im ustąpią nawet jeśli miało by to złamać prawa fizyki. "UPRZYWILEJOWANI", ZAPAMIĘTAJCIE TO SOBIE: W STOSUNKU DO MNIE PIERWSZEŃSTWA NIE MACIE!
Bez obaw, będę jechała do ciebie, to będę ustępował pierwszytkim, nawet tym z podporządkowanej. A w międzyczasie zawał, albo wylew wykończy takiego durnia, jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
Nic dziwnego. Kierowcom pojazdów na sygnale wydaje się że im wszystko wolno, a inni zawsze im ustąpią nawet jeśli miało by to złamać prawa fizyki. "UPRZYWILEJOWANI", ZAPAMIĘTAJCIE TO SOBIE: W STOSUNKU DO MNIE PIERWSZEŃSTWA NIE MACIE!
Widze, ze masz problemy z niska ocena wlasnej wartosci. Idz do psychologa, moze bedzie Ci w stanie pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca karetki napisał:
Bez obaw, będę jechała do ciebie, to będę ustępował pierwszytkim, nawet tym z podporządkowanej. A w międzyczasie zawał, albo wylew wykończy takiego durnia, jak ty.
"będę jechała"... Czy to znaczy że jesteś samicą? Gdzie niby przyjmują baby na kierowców karetek? A może masz jakieś problemy z identyfikacją ze swoją płcią? Tak czy owak, zakładając że naprawdę jesteś kierowcą karetki, to zapamiętaj sobie jedno: lepiej żeby karetka dojechała nieco później, niż nie dojechała w ogóle bo właśnie sama spowodowała następny wypadek. Jeśli tego nie rozumiesz to ty jesteś durniem, a nie ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
"będę jechała"... Czy to znaczy że jesteś samicą? Gdzie niby przyjmują baby na kierowców karetek? A może masz jakieś problemy z identyfikacją ze swoją płcią? Tak czy owak, zakładając że naprawdę jesteś kierowcą karetki, to zapamiętaj sobie jedno: lepiej żeby karetka dojechała nieco później, niż nie dojechała w ogóle bo właśnie sama spowodowała następny wypadek. Jeśli tego nie rozumiesz to ty jesteś durniem, a nie ja.
Jaka szkoda, że kraj ten pozwala tak BEZNADZIEJNYM CHŁOPOM wypowiadać się publicznie.. minuta ciszy jako moja ekspresja zażenowania brawo dla beduina;] mądre słowa.. ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~beduin~ zgadzam się z każdym Twoim słowem !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...