Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
z tego co mi wiadomo to przejezdzac rowerem przez przejscie dla pieszych nie mozna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina gówniarza bo jak to już ktoś wczśsniej zauważył zabroniona jest jazda rowerem przez przejście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. My to wiemy ale ,,gowniarzy'' w szkolach nie ucza. Skad maja wiedziec? Jak to dziala dowiedzialem sie sam jezdzac samochodem. Kierowca nie jest zaprogramowany na szybki ruch na przejsciu. Wiecej profilaktyki w szkolach i uwagi Policji. Moze komus zycie uratuje. Kolegi syn tak zginal na przejsciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo tak jeżdżą Ci kierowcy po Zamościu, wcale nic nie patrzą, ja jestem kierowcą a zarazem rowerzystą i boje sie jeździć po ulicach tak deb*** jeżdżą nic nie patrzą, trzeba obserwować drogę i jej otoczenie bo nigdy nie wiesz co Ci wyskoczy !!! Jako rowerzysta staram sie jeździć jak najbliżej krawężnika co tez nie jest bezpieczne bo są dziury i trzeba do środka dojechać (Chyba ze jest sciezka rowerowa!!!) a jako kierowca uważam na rowerzystów i rozumiem ich,ale czasami niektórzy rowerzyści potrzebują ciepłych słów żeby z głową jechać na drodze ! uwazajcie kierowcy i rowerzysci !!! pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...