Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli to samo jak co roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu okazały balon. Czy w tym roku również odbędą się zawody balonowe w Zamościu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu okazały balon. Czy w tym roku również odbędą się zawody balonowe w Zamościu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic ciekawego, jak zawsze zresztą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buahaha przecież to imprezy cykliczne, co roku od lat to samo... Grunt to bić pianę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale według mnie to baloniarstwo było bardzo ciekawe.Akurat byłam z dziećmi na Rynku.Strasznie im się podobało. Szkoda że były tylko jednego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będzie możliwość przelotu balonem nad Zamościem? Widziałem takie takie loty z Nałęczowie. Balon był przymocowany do drzewa i można było powisieć na linach w gondoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic ciekawego, jak zawsze zresztą.
~powiedział typowy chełmianin -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej ponarzekać.. Każdy powód dobry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wspomnieliscie ze na re wakacje bezdie koncert zespolu kombi i budki suflera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie te koncerty? Bo nie widzę nic takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani słowa o Pokazach Lotniczych organizowanych przez Aeroklub ZZ na lotnisku w Mokrem. Może być super impreza. Ciekawe kto będzie gwiazdą koncertu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...