Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za moich czasów w SP 4 tzw. "oddziałów" było 10, oczywiście po 25 osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już mowa o SP4 to co sądzicie o tej szkole? Nauczyciele, bezpieczeństwo, atmosfera, oferta zajęć pozalekcyjnych itd. Pytam ponieważ zapisuję w tym roku syna do szkoły i jeszcze się nie zdecydowałam a niedawno się przeprowadziłam i czwórka jest w naszym rejonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SP nr 6 w Zamościu to najlepsza szkoła o czym my mówimy, moje dziecko dzięki Bogu skończyło już tą podstawówkę, nie polecam nikomu, nauczyciele niedostępni wręcz chamscy mają się za niewiadomo kogo uważają się za nie doruszenia. Wszystko zamiatane pod dywan przez dyrektora. A w murach szkoły dzieją się cuda, powinna tam być kontrola za kontrolą. Nauczyciele do uczniów odzywają się cyt: " zamknij pysk" "jesteś nikim". Wysyłają dzieci na konkursy a wogole ich nie przygotowuja dzieci pracuja same w domu. Teraz słyszałam od koleżanki, że nic się nie zmieniło żadnej współpracy z rodzicami maja rodziców za szmaty do podłogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła Podstawowa Nr 6 może ma opinię najlepszej szkoły w Zamościu, ale wiele zależy sukces dziecka do jakiego nauczyciela trafi. Moje dziecko miało pecha i trafiło do pani Anny Kogut. Z wesołego dziecka stało się zakompleksione, bo pani codziennie na nią krzyczała, obniżyła jej sprawowanie za ,,rozmawianie na lekcji", a chcę podkreślić, że ma wspaniałe wyniki w nauce. Rodzice zastanówcie się dobrze zanim zapiszecie dziecko swoje do tej pani. Ocenia również bardzo niesprawiedliwie. Dla mnie to najgorszy nauczyciel w Zamościu. Jako wychowawca również poniosła porażkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła układów i układzików jak jetses normalnym człowiekiem normalnie pracującym nie polecam same szychy i "lepszy sort" i takie traktowanie dziecka dokładnie co do "klasy społeczniej" której podobno nie ma :/ . Więcej bym nie posłała tam dziecka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o opinie o SP nr 8 im.Orląt Lwowskich???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...