Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli radni zmienią plan zagospodarowania, to budowa Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego może ruszyć wiosną  
    Ciekawe jak to oceniają lokalni kupcy? a mowi się, że miasto nie buduje market ów!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy hrabia z duma przetnie wstege?Za malo przeciez marketow, za duzo fabryk.
0
W zamośćiu zawsze brakowało tego typu sklepów.
0
cieszy mnie tylko media expert ktore teraz z doda znowu coś robi więc pewnie siekna jakąś fajną promocje z tej okazji.
0
teraz maja dużo promocji, nie to co kiedyś. Rozną w siłę. Teraz w ogóle w media expert jest konkurs że jak się kupi TV to można wygrać bilety na mecz polska szkocja .
0
teraz maja dużo promocji, nie to co kiedyś. Rozną w siłę. Teraz w ogóle w media expert jest konkurs że jak się kupi TV to można wygrać bilety na mecz polska szkocja .
ee tam szkocja. dają też bilety na niemców. to dopiero będzie mecz :)
0
kolejny media expert, nieźle, jeszcze do tego dojdzie Avans. 6 sklepów zminia nazwe na media expert bo wykupili. a  w sumie mają miec 70. Dobrze ze pracownicy zostają.
0
ale będzię spożywczak i media expert którego zresztą jest juz jak spożywczych i otwieraja nowe jak widać. Mam nadzieję że zrobia jakąś promocje na otwarcie centrum.
0
media expert teraz wykupiło 70 marketow avans, to będą wszędzie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: