Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zamośc wypadek motocyklisty na szczebrzeskiej

Utworzony przez xxx, 18 maja 2011 r. o 18:20
co to był za wypadek na szczebrzeskiej juz na rondzie? dzisiaj gdzies kolo 10. prosze o odpowiedz. nie ciekawie to wygładało. motor skasowany chyba scigacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się wydaje że to była NSR-ka ale nie jestem pewien. Wie ktoś coś więcej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam że chłopak umarł w drodze do szpitala ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie prawda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak doszło do tego wypadku? czyja wina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czytałem gdzieś na innej stronie że to niby kierowca samochodu wymusił pierwszeństwo motocykliście. Więc wina pewnie kierowcy auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca , zyje , ma złamaną nogę i pobijany jest . Kierowca osobowego busa nie zatrzymał się przed znakiem STOP . Motocykl NSr 125
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałam ten wypadek dzisiiaj- stgrasznie to wyglądało mam nadzieje że to pewne że ten chłopak żyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bylo gdzies ok 8 rano. chlopak do szkoly jechal. a gosc z transportera wyjechal mu ze slaskiej, nie zatrzymal sie na stopie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On żyje ! Nikt nie umarł ! Jak nie jesteście czegoś pewni to nie puszczajcie plotek ! Wyjdzie z tego... tak jechał do szkoły, a kierowca busa.. kto mu dał prawo jazdy jak wymusza? przeliczył się, myślał, że zdąży .. a teraz.. teraz kierowca nsr-ki leży w szpitalu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyje żyje a w szpitalu powiedzieli, że wyjdzie z tego. ~emma~ - to źle słyszałaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zycie ma połamnych 5 zeber ale wyjdzie z tego napewno nie puszczajcie plot takich ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał jest w szpitaluu . moze za 2 tyg. będzie w domu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleś na motorze miał ok 150 na zegarze w terenie zabudowanym,wyprzedzal mnie 1km wczesniej,tylko ktoś o bardzo małym i ograniczonym móżdzku moze narazac siebie i innych uczestnikow ruchu na takie niebezpieczeństwo,powinien zostac dotkliwie ukarany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukarany powinien zostac kierowca busa ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy piszecie bus zatrzymał się,to nie jechał jakiś łepek,jak się motorem zapieprza 150 to się tak kończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RYŚKU napisał:
co wy piszecie bus zatrzymał się,to nie jechał jakiś łepek,jak się motorem zapieprza 150 to się tak kończy
Po pierwsze nie 'zapieprzał' 150. Po drugie to kierowca busu się nie zatrzymał. Po trzecie tu nie ma nic do rzeczy czy ktoś jest 'łepek' czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jkshsj napisał:
Po pierwsze nie 'zapieprzał' 150. Po drugie to kierowca busu się nie zatrzymał. Po trzecie tu nie ma nic do rzeczy czy ktoś jest 'łepek' czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ma znaczenie,znam kierowcę busa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też słyszałem że kierowca busa się nie zatrzymał. A nawet jak się zatrzymał to i tak wymusił pierwszeństwo motocykliście niezależnie od prędkości z jaką jechał. Co do kierowcy busa to wie że ma 4 kółka i wie że mu praktycznie się nic nie stanie a motocyklista mógł nie przeżyć... Przez takich kierowców puszek później wielu z nas musi cierpieć ... Pozdro "PATRZ W LUSTERKA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...