Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość: Z kuchennymi nożami napadli na policjantów

Utworzony przez Tadek., 31 stycznia 2010 r. o 18:15 Powrót do artykułu
Zeby tylko faktycznie dostali po te dziesiec lat! Obawiam sie, ze 1,5 bedzie w tym wypadku gorna granica. Niestety.... Dlatego nalezy zadac sobie pytanie, co bylo przyczyna, ze policjanci nie zastrzelili tego scierwa na miejscu. Wszak mieli prawo czuc sie zagrozonymi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bosche, co ci ludzie chlają ? Jakie ziele jarają ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i teraz rozumiem, dlaczego policjanci powinni dużo zarabiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito jakie ziele ? nie motaj ziela z alkoholem !! nie znasz się w ogolę, a zabierasz głos. Ziele uspokaja, alkohol wywołuje agresje zapamiętaj to sobie zanim zaczniesz nastepnym razem gadać głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie mi ich adresy, sprawę załatwię szybko bo szkoda aby państwo przez 10 lat utrzymywało deb***i. A w ogóle policja za mało bije, za mało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadek. napisał:
Zeby tylko faktycznie dostali po te dziesiec lat! Obawiam sie, ze 1,5 bedzie w tym wypadku gorna granica. Niestety.... Dlatego nalezy zadac sobie pytanie, co bylo przyczyna, ze policjanci nie zastrzelili tego scierwa na miejscu. Wszak mieli prawo czuc sie zagrozonymi....
Dobrze powiedziane tylko,że cena pocisku tj. około 2 złotych wielokrotnie przekracza wartość życia tychże pojebańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Dobrze powiedziane tylko,że cena pocisku tj. około 2 złotych wielokrotnie przekracza wartość życia tychże pojebańców.
Jestem gotow pokryc z wlasnej kieszeni cene celnie umieszczonych w potylicach tych idiotow kul. Jesli zas policja zacznie odciazac spoleczenstwo z kosztow utrzymania tego scierwa w wiezieniach, to nauczony przykladem pana Owsiaka zainicjuje ogolnopolska akcje zbierania na pociski dla sprawnie poslugujacych sie bronia policjantow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Polsce policja jest za delikatna, zreszto za wiele zrobić nie mogą bo potem jest nagonka na policje. a powinni użyć broni i wystrzelać tych deb***i,może to by coś nauczyło reszte pojebów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wak napisał:
w Polsce policja jest za delikatna, zreszto za wiele zrobić nie mogą bo potem jest nagonka na policje. a powinni użyć broni i wystrzelać tych deb***i,może to by coś nauczyło reszte pojebów
a jak minister Ziobro zabral sie do roboty i bandytuw powsadzal to jeszcze Pelowcy dali mu pieniezno kare i zniszczyli czlowieka do cna. A wy tu dewagujecie na temat mlodycg pacanow co to w biedzie i niedostatku wychowane. A jaki obraz daje im Palikot? jak w telewizor patrzysz a on a hujem takim plastykowym jest albom i warchlakowy lep na widok pokazuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam co niektóre z tych wypowiedzi to nie dziwi mnie brak poszanowania młodych podpitych ludzi dla policji, skoro inni ludzie piszący tu na forum są tak "kulturalni" że sypią "przecinkami" jak pod budką z piwem WIĘCEJ KULTURY WYMAGAJCIE WPIERW OD SIEBIE, A DOPIERO POTEM OD INNYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Dajcie mi ich adresy, sprawę załatwię szybko bo szkoda aby państwo przez 10 lat utrzymywało deb***i. A w ogóle policja za mało bije, za mało...
P.S Sam kiedyś dostałem pałą i teraz to mam tak, że raz piszę tak, a raz siak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Ł. napisał:
jak czytam co niektóre z tych wypowiedzi to nie dziwi mnie brak poszanowania młodych podpitych ludzi dla policji, skoro inni ludzie piszący tu na forum są tak "kulturalni" że sypią "przecinkami" jak pod budką z piwem WIĘCEJ KULTURY WYMAGAJCIE WPIERW OD SIEBIE, A DOPIERO POTEM OD INNYCH
Glupkowaty Kazio, zwolennik zamordyzmu a`la PiS nie umie nawet obrazic poprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...