Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość: Zniszczyli latarnie. Nie wiedzieli, że są nagrywani

Utworzony przez Gość, 12 września 2012 r. o 12:48 Powrót do artykułu
Zniszczyli koromysła? Te chawiry porozstawiane po całej Starówce? No, a co w tym dziwnego, zamiejscowi nie wiedzieli, że to taaaaaakie znaczące dla włodarzy miasta obiekty ( bo większości mieszkańców się to absolutnie nie podoba) . Oni pewnie myśleli, że to wiaty przystankowe, a, że nie nadjezdżał żaden autobus, to sobie ulżyli. A mnie wcale nie szkoda tych "zabytków", uważam, że brzydszych eksponatów od tych, za które miasto zapłaciło ogromne pieniądze - nie ma w całym powiecie. Pewnie to nie pierwsza demolka, w ślad za nią pójdą nastepne i co rusz trzeba będzie to-to naprawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczyli koromysła? Te chawiry porozstawiane po całej Starówce? No, a co w tym dziwnego, zamiejscowi nie wiedzieli, że to taaaaaakie znaczące dla włodarzy miasta obiekty ( bo większości mieszkańców się to absolutnie nie podoba) . Oni pewnie myśleli, że to wiaty przystankowe, a, że nie nadjezdżał żaden autobus, to sobie ulżyli. A mnie wcale nie szkoda tych "zabytków", uważam, że brzydszych eksponatów od tych, za które miasto zapłaciło ogromne pieniądze - nie ma w całym powiecie. Pewnie to nie pierwsza demolka, w ślad za nią pójdą nastepne i co rusz trzeba będzie to-to naprawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczyli koromysła? Te chawiry porozstawiane po całej Starówce? No, a co w tym dziwnego, zamiejscowi nie wiedzieli, że to taaaaaakie znaczące dla włodarzy miasta obiekty ( bo większości mieszkańców się to absolutnie nie podoba) . Oni pewnie myśleli, że to wiaty przystankowe, a, że nie nadjezdżał żaden autobus, to sobie ulżyli. A mnie wcale nie szkoda tych "zabytków", uważam, że brzydszych eksponatów od tych, za które miasto zapłaciło ogromne pieniądze - nie ma w całym powiecie. Pewnie to nie pierwsza demolka, w ślad za nią pójdą nastepne i co rusz trzeba będzie to-to naprawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczyli koromysła? Te chawiry porozstawiane po całej Starówce? No, a co w tym dziwnego, zamiejscowi nie wiedzieli, że to taaaaaakie znaczące dla włodarzy miasta obiekty ( bo większości mieszkańców się to absolutnie nie podoba) . Oni pewnie myśleli, że to wiaty przystankowe, a, że nie nadjezdżał żaden autobus, to sobie ulżyli. A mnie wcale nie szkoda tych "zabytków", uważam, że brzydszych eksponatów od tych, za które miasto zapłaciło ogromne pieniądze - nie ma w całym powiecie. Pewnie to nie pierwsza demolka, w ślad za nią pójdą nastepne i co rusz trzeba będzie to-to naprawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten czterokrotny ( albo pięcio- nie liczyłam) mój wpis to jakiś problem z kodem, myślałam, że wcale nie poszło , a tu tyle razy jedno i to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mogły dziewczyny zniszczyć latarnie? Skąd takie zdolności? Pewnie jakieś popier...ne na umyśle,bo normalna laska nie jest agresywna w odniesieniu do miejskich latarni,trudno to tłumaczyć chęcią wyładowania agresji. Normalnie brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mogły dziewczyny zniszczyć latarnie? Skąd takie zdolności? Pewnie jakieś popier...ne na umyśle,bo normalna laska nie jest agresywna w odniesieniu do miejskich latarni,trudno to tłumaczyć chęcią wyładowania agresji. Normalnie brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mogły dziewczyny zniszczyć latarnie? Skąd takie zdolności? Pewnie jakieś popier...ne na umyśle,bo normalna laska nie jest agresywna w odniesieniu do miejskich latarni,trudno to tłumaczyć chęcią wyładowania agresji. Normalnie brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mogły dziewczyny zniszczyć latarnie? Skąd takie zdolności? Pewnie jakieś popier...ne na umyśle,bo normalna laska nie jest agresywna w odniesieniu do miejskich latarni,trudno to tłumaczyć chęcią wyładowania agresji. Normalnie brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto te "cuda" techniki i wzornictwa projektował, bo zęby bolą na sam widok nawet bez włączania? Pytam, bo nawet przypadkiem nie chcę trafić do projektanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwidona napisał:
Zniszczyli koromysła? Te chawiry porozstawiane po całej Starówce? No, a co w tym dziwnego, zamiejscowi nie wiedzieli, że to taaaaaakie znaczące dla włodarzy miasta obiekty ( bo większości mieszkańców się to absolutnie nie podoba) . Oni pewnie myśleli, że to wiaty przystankowe, a, że nie nadjezdżał żaden autobus, to sobie ulżyli. A mnie wcale nie szkoda tych "zabytków", uważam, że brzydszych eksponatów od tych, za które miasto zapłaciło ogromne pieniądze - nie ma w całym powiecie. Pewnie to nie pierwsza demolka, w ślad za nią pójdą nastepne i co rusz trzeba będzie to-to naprawiać.
Popieram ja jak to widze to, płacze ze śmiechu więc nie macie co się oburzać, że kara śmierci itp. przysługe wam robią i sprzatają badziewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego monitoring powinien byc wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Dlatego monitoring powinien byc wszędzie.
Ta jasne wszędzie. W klozecie też? Już bez przesady, podrapać sie po d.... na ulicy nie można, bo wszędzie kamery gapią się na ciebie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ktoś - mam na myśli urzędników, którzy dojeżdżają z różnych okolic do pracy w ratuszu decyduje za mieszkańców tego miasta o tym, jak mają wyglądać latarnie? Jak ma wyglądać ta Perła Renesansu?Jeżeli mamy czuć się w tym mieście jak w swoim domu, to my powinniśmy o tym zadecydować. Czyż nie można było w lokalnej prasie - np. Tygodniku Zamojskim przedstawić na fotografiach projektów - propozycji tych latarni i poprzez głosowanie dokonać jakiegoś konkretnego wyboru? Dlaczego nie podaje się do publicznej wiadomości informacji o takich zamiarach???? Dlaczego ja, albo mój sąsiad nie możemy wypowiedzieć się na temat taki jak już postanowiona likwidacja Zielonego Ryneczku ze Starówki, obiektu, który od półwiecza był wypełniony handlującymi - kwiatami, wiankami, różnymi warzywami? Dlaczego nie zostawia się tego miejsca? Przecież byłaby to świetna atrakcja dla turystów ( sklepiki w podcieniach to nie to samo, co konkretne miejsce z rodzimą ludowizną). Tylko trzeba by pomyśleć o tym w jaki sposób to zrobić, co tam wprowadzić, żeby turyści i polscy i zagraniczni wywieźli stamtąd jakąś pamiątkę. W każdym miejscu na świecie w atrakcyjnych dla turystów miastach są pasaże z handlującymi rozmaitymi pamiątkami, tylko tutaj - zlikwidować, zburzyć, a najlepiej postawić następne kamienice ( wasze ulice- nasze kamienice). A może na Ryneczku pojawiłby się jakiś rzeźbiarz, który "od ręki " rzeźbił by jakieś pamiąteczki, przy okazji sprzedawałby już wcześniej jakieś wydłubane w drewnie eksponaty. A może jakiś grajek tam by się znalazł? Baba, która sprzedaje gorące pierogi... Mamy przecież w Zamościu osoby, które są z historią Zamościa za pan brat, znają tematykę folklorystyczną związaną z tym miastem, na pewno by coś podpowiedzieli. Ale najlepiej - jakiś urzędnik, że nie powiem urzędas siedzi na stołku i wymyśla - tu skasować, tam wyrzucić, tu postawić koromysło, a tam zburzyć kolejny obiekt. A podatnicy płacą, płacą, płacą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież było do przewidzenia, że tak niskie latarnie będą przedmiotem wyżywania się przez różnych wandali.Ciekawe, kto personalnie odpowiada za te"cudeńka", kto to zaakceptował, ile to kosztowało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...