Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejna historia prosto jak z filmu. Najpierw bezdomny, który wygrywa pół bańki, a teraz to. Oj dzieje się tu sporo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale bzdura, totalny idiotyzm i do tego brak składni. pseudo redaktorzy - cofnijcie się do szkoły podstawowej
0
"Mieszkaniec Zamościa Damian P. poznał kobietę z ogłoszenia towarzyskiego. Po 6 latach wymiany SMS-ów ustalił, że za kobietę podawał się mężczyzna. Zorientował się, że ma do czynienia z oszustem. Przyjechał do Mielenka już z tą wiedzą. Ale nie wiadomo, czy z zamiarem zabójstwa. Idąc do oszusta zabrał ze sobą nóż. 21-letni Damian P. był dziś przesłuchiwany. Do zabójstwa doszło w Mielenku Drawskim (zachodniopomorskie)" Małolatowi bańka pękła. W wieku 15-stu lat poznał "dziewczynę", a po 6 latach okazało się, że ta laska to chłopak. Przejechał 700 kilometrów z Zamościa w Zachodniopomorskie z nożem w kieszeni, żeby zaciukać oszusta.
0
http://asset.soup.io/asset/1555/2636_cb22.jpeg
0
rany, co to za zdjęcie? on w filvakach i dresach przez całą Polskę przejechał?
0
gandalf napisał:
rany, co to za zdjęcie? on w filvakach i dresach przez całą Polskę przejechał?
o rany chyba faktycznie. Co za siara dla naszego województwa
0
zastanawiam sie skad dowiedzial sie gdzie smsowa "milosc" mieszka hmm...
0
Brzydzę się nożownikami,dla mnie to totalny kretyn a w dodatku to i deb***.
0
gandalf napisał:
o rany chyba faktycznie. Co za siara dla naszego województwa
Rany Julek, on chyba tak się śpieszył, że wskoczył w gumofilce dziadka i pojechał do "ukochanej". Albo dołączyli pierwsze lepsze zdjęcie z jakimś burakiem, którego policjanci z przystanku zgarnęli po wypitej prycie.
0
znałam zamordowanego i szkoda mi bardzo jego rodziny a ponatto to nie był powod to morderstwadla
0
sylwia napisał:
znałam zamordowanego i szkoda mi bardzo jego rodziny a ponatto to nie był powod to morderstwadla
Sylwia to napisz teraz jakie są według Ciebie powody aby zabić heh... porażka
0
to nie jest zdjęcie Damiana !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: