Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejna historia prosto jak z filmu. Najpierw bezdomny, który wygrywa pół bańki, a teraz to. Oj dzieje się tu sporo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale bzdura, totalny idiotyzm i do tego brak składni. pseudo redaktorzy - cofnijcie się do szkoły podstawowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mieszkaniec Zamościa Damian P. poznał kobietę z ogłoszenia towarzyskiego. Po 6 latach wymiany SMS-ów ustalił, że za kobietę podawał się mężczyzna. Zorientował się, że ma do czynienia z oszustem. Przyjechał do Mielenka już z tą wiedzą. Ale nie wiadomo, czy z zamiarem zabójstwa. Idąc do oszusta zabrał ze sobą nóż. 21-letni Damian P. był dziś przesłuchiwany. Do zabójstwa doszło w Mielenku Drawskim (zachodniopomorskie)" Małolatowi bańka pękła. W wieku 15-stu lat poznał "dziewczynę", a po 6 latach okazało się, że ta laska to chłopak. Przejechał 700 kilometrów z Zamościa w Zachodniopomorskie z nożem w kieszeni, żeby zaciukać oszusta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://asset.soup.io/asset/1555/2636_cb22.jpeg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rany, co to za zdjęcie? on w filvakach i dresach przez całą Polskę przejechał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gandalf napisał:
rany, co to za zdjęcie? on w filvakach i dresach przez całą Polskę przejechał?
o rany chyba faktycznie. Co za siara dla naszego województwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam sie skad dowiedzial sie gdzie smsowa "milosc" mieszka hmm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzydzę się nożownikami,dla mnie to totalny kretyn a w dodatku to i deb***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gandalf napisał:
o rany chyba faktycznie. Co za siara dla naszego województwa
Rany Julek, on chyba tak się śpieszył, że wskoczył w gumofilce dziadka i pojechał do "ukochanej". Albo dołączyli pierwsze lepsze zdjęcie z jakimś burakiem, którego policjanci z przystanku zgarnęli po wypitej prycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałam zamordowanego i szkoda mi bardzo jego rodziny a ponatto to nie był powod to morderstwadla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwia napisał:
znałam zamordowanego i szkoda mi bardzo jego rodziny a ponatto to nie był powod to morderstwadla
Sylwia to napisz teraz jakie są według Ciebie powody aby zabić heh... porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest zdjęcie Damiana !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...