Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taką trumnę przywieźli?A w kur(w)ierze pokazali inną d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/47/b9/56d984f9347b8_o,size,969x565,q,71,h,78adfc.jpg).Myślę,że kurierowe wieści są wyssane z palca.Oni potrafią relacjonować jedynie wieści z kruchty (pielgrzymki,procesje,etc)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu zakopali żywą babcię? Jeśli nie, to jaką usługę za 5 tysi wyłudzono?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam ze to świetna inicjatywa ten uniwersytet dla dziewic połączony z programem pot tyt Nauka fizyki wrocław za pomocą Preply http://fizyka.dk/artykuly/filmy-o-znanych-naukowcach-fizykach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką trumnę przywieźli?A w kur(w)ierze pokazali inną d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/47/b9/56d984f9347b8_o,size,969x565,q,71,h,78adfc.jpg).Myślę,że kurierowe wieści są wyssane z palca.Oni potrafią relacjonować jedynie wieści z kruchty (pielgrzymki,procesje,etc)
trumna pokazana w kurierze ...//ak5.pl/jo5.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odejdziesz donikąd tak, jak przyszedłeś znikąd. Opakowania są w cenie, bo urnach nader często bywa obcego spopielenie. To nie jest wyłudzenie (ono nie mogło się ziścić), lecz okrężna droga z prośbą o właściwe leczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...