Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamówiła buty przez internet za ponad 300 zł. Dostała same sznurówki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 marca 2017 r. o 16:21 Powrót do artykułu
Ja nie kupuję tam, gdzie nie można płacić za pobraniem, i zawsze sprawdzam zawartość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zawsze kupuję buty przez internet, ale w sprawdzonych sklepach lub sprzedawców. Czy tak trudno poczytać komentarze? Skoro czytanie męczy, to powinna dostać guzik z pętelką. Na Sarafis.pl nigdy mnie nie zawiedli. Jeszcze pytanie, czy po drodze tych butów nie ubyło. Ja nigdy inPost nie zawierzę... po pierwsze chyba tymi paczkami rzucają z calej siły, a po drugie nie wymagają potwierdzenia odbioru... a to daje dużo do myślenia. No i nigdy nie są na czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety takie sytuacje są dość częste: nieuczciwi sprzedawcy wykorzystują naiwność, a czasem po prostu niewiedzę ludzi. o podobnym, a może tym samym przypadku pisaliśmy na naszej stronie już w lutym: ***wszystkoobutach.pl/nie-kupujcie-w-sklepie-micartshop/ od tego czasu w komentarzach pod artykułem wypowiedziało się już 90 osób: w większości ludzie, którzy zamiast wymarzonych butów otrzymali sznurówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby uniknąć takich sytuacji zawsze kupuje w sprawdzonych sklepach internetowych. Ze swojej strony mogę polecić sklep sellyo.pl piękne buciki w bardzo przystępnych cenach. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Bardzo miła obsługa, paczka dokładnie zapakowana, a buty zawsze wyglądają dokładnie tak jak na zdjęciach, o ile nie lepiej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...