Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamoyski po przegranej: Nie ma mowy o żalu

Utworzony przez qwerty, 1 grudnia 2014 r. o 11:49 Powrót do artykułu
O czym ty piszesz komunistyczna świnio ???
Odpowiedź godna PiS-dy ! zponiewierać z wyzywać tylko to potraficie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty piszesz komunistyczna świnio ???
Odpowiedź godna PiS-dy ! zponiewierać z wyzywać tylko to potraficie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestescie żałosni. Brak kultury i tyle. Nawet na forum nie umiecie sie zachowac, zeby nie wyzywac. Tyle w temacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu może pieniądze zostaną przeznaczone na cele związane z polepszeniem życia i nowymi miejscami pracy, a nie w turystykę i swoje cele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź godna PiS-dy ! zponiewierać z wyzywać tylko to potraficie !
Przeanalizuj swój wpis,dęty BUCU i POwiedz że tam nikogo nie obrażasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/kobieta_zaslabla_w_aucie_wielka_tragedia       Monika K. (27 l.) zasłabła w aucie potracająć 12-letniego chłopca i spowodowała wypadek z 4 autami. 6 osób w stanie krytycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Zamościanie tak dali się nabrać na te obiecanki.. Spełnienie 10 pkt. Pana Wnuka będzie początkiem upadku wielu firm, a co za tym idzie wielką redukcją etetów! :( Nie wszystko co nawe jest lepsze, a w tym przypadku jest- czarno na białym! Wszędzie obniżki, to skąd zystki? Niektórzy chyba nie potrafią czytać ze zrozumieniem?!! Panie Zamoyski- dziękuje za spełnione przedwyborcze obietnice, uczciwe kadencje i pięknie odnowiony cały Zamość! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz powtarzam ,że pieniadze z unii europejskiej na rewitalizacje zabytków, nie moga byc wydawane na inne cele . Pozyskiwane musza w pelni być przeznaczone na ten cel . Jeżeli ktos tego nie rozumie to niech sie doszkoli , nie wiem poczyta zainteresuje sie tematem a potem daje swoje osady typu , ze Zamoyski tylko starowke potrafi odnawiać .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamościaki wstyd mi za Was. Jan  przewraca się w grobie pod Katedrą~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juz przewraca sie od dawna, widzac jak potomek dba o mury a w doopie ma mieszkANCOW.PROSZE POCZYTAC TROCHE O MORALNOSCI I ETYCE JANA zAMOYSKIEGO  I POROWWNAC Z POTOMKIEM MARCINEM.ZDEJMIJCIE KLAPKI Z PCZU!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowalem przeciw korupcjii w majestacie prawa -składce dyrektorów miejskich społek po kilka tysięcy zł. na kampanię wyborczą ............ ,a za ich kadencyjnością,  Głosowałem przeciw zgubieniu południowej obwodnicy Zamościa ul,Św.Piątka ,Krasnobrodzka,do Lwowskiej zgodnie z planami miasta i postawieniu w jej ciągu trzech prywatnych inwestycji. Głosowałem przeciw brakowi reakcji i wyciągnięciu konsekwencji  za wielomilionowe straty za kamienicę po pierogarni na starówce, Głosowałem za brak reakcji na strakę funduszy na remont MDK Głosowałem przeciw nieograniczonemu otwarciu na handel/ marketowy/ i i likwidacji handlu rodzimego. Głosowałem przeciw zamknięciu ul. Akademickiej i uśmierceniu starówki /upudrowany trup/ itd .....itp  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UUUUUUUUUUU., O, O.I PROSZE.w ZAMOSCIU POJAWIAJA SIE JASNOWIDZOWIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byla w ratuszu kultura i sztuka a teraz bedzie trudno o kulture jak sie ma taka sztuke przed soba:) Panie Prezydencie, Zamość nie stakich"obleżen" obronna reka wychodzil....POWODZENIA i sily do nastepnych wyborow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Zamościanie tak dali się nabrać na te obiecanki.. Spełnienie 10 pkt. Pana Wnuka będzie początkiem upadku wielu firm, a co za tym idzie wielką redukcją etetów! :( Nie wszystko co nawe jest lepsze, a w tym przypadku jest- czarno na białym! Wszędzie obniżki, to skąd zystki? Niektórzy chyba nie potrafią czytać ze zrozumieniem?!! Panie Zamoyski- dziękuje za spełnione przedwyborcze obietnice, uczciwe kadencje i pięknie odnowiony cały Zamoś :)ć!
Panie Prezydencie,za ostatnie 12 lat,za spełnione przedwyborcze obietnice, uczciwe kadencje, pięknie odnowiony  Zamość, rozpowszechniony-dziekuje:)i do nastepnych wyborow sily i zdrowia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowalem przeciw korupcjii w majestacie prawa -składce dyrektorów miejskich społek po kilka tysięcy zł. na kampanię wyborczą ............ ,a za ich kadencyjnością,  Głosowałem przeciw zgubieniu południowej obwodnicy Zamościa ul,Św.Piątka ,Krasnobrodzka,do Lwowskiej zgodnie z planami miasta i postawieniu w jej ciągu trzech prywatnych inwestycji. Głosowałem przeciw brakowi reakcji i wyciągnięciu konsekwencji  za wielomilionowe straty za kamienicę po pierogarni na starówce, Głosowałem za brak reakcji na strakę funduszy na remont MDK Głosowałem przeciw nieograniczonemu otwarciu na handel/ marketowy/ i i likwidacji handlu rodzimego. Głosowałem przeciw zamknięciu ul. Akademickiej i uśmierceniu starówki /upudrowany trup/ itd .....itp
POstkomuniści mają wszystko w du pie,całe to twoje głosowanie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanoyski robił wszystko dla zamosa a nie dla siebie. jest zamorzny. Był jednym z najmniej zarabiających prezydentów a Wnuk...? biedak z mieszkania komunalnego w bloku który teraz zacznie sie dorabiać i myśleć o sobie a nie o mieście,
Zza jakiego morza przybył Zamojski,że taki zamorzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto widziała w Ratuszu sztukę? Sala Consulatus porażka, nie zmieniła sie chyba od jakichś 40 lat, jak ja zrobili komuniści, tak wyglada do dzisiaj, po wejściu do budynku mija miłe wrażenie z zewnatrz, i obrazy z jakimiś zabitymi zwierzetami  w consulatus tak, to prawdziwa sztuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak sobie jeszcze mysle, pan Wnuk jako prezes spólki medialnej to zarabiał miesięcznie chyba tyle, co pan Zamoyski przez 3 miesiące, więc na pewno nie został prezydentem z powodu braku kasy, jak mu tu niektórzy zarzucają, poza tym, nie zapominajmy, że to pan Wnuk ma wykształcenie wyższe, a pan Zamoyski średnie, więc juz nie mówcie, że pan Wnuk to taki prosty człowieczek, to inteligentny, błyskotliwy prawnik  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak sobie jeszcze mysle, pan Wnuk jako prezes spólki medialnej to zarabiał miesięcznie chyba tyle, co pan Zamoyski przez 3 miesiące, więc na pewno nie został prezydentem z powodu braku kasy, jak mu tu niektórzy zarzucają, poza tym, nie zapominajmy, że to pan Wnuk ma wykształcenie wyższe, a pan Zamoyski średnie, więc juz nie mówcie, że pan Wnuk to taki prosty człowieczek, to inteligentny, błyskotliwy prawnik
Ale pan Wnuk nie ma brudu za uszami i ma przynajmniej czysta du pę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź godna PiS-dy ! zponiewierać z wyzywać tylko to potraficie !
O co chodzi gumofilcu francowaty ? tak nic a nic merytorycznie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przewracał się gdy na spotkaniach z dziećmi w szkole wielmożny bełkotał do mikrofonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...