Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapłacił pół miliona za bezużyteczną działkę

Utworzony przez waldek s, 29 września 2009 o 18:24 Powrót do artykułu
miasto przegra - zwróci kasę, odsetki i odszkodowanie - prokurator powinien tam wparować i zrobić porządek z tymi urzędasami - to się kupy nie trzyma, przecież to jest typowe zaniedbanie obowiązków przez urzędników służby cywilnej, jeżeli chodzi o sprawy osobowe oraz zwykła NIEGOSPODARNOŚĆ gdyż miasto o wiele więcej zapłaci na tym interesie zyskało
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dziwne , działka faceta graniczy z zakupiona działką i nie wiedział co na niej jest , cos mi tutaj nie gra
0
Ja rozumiem, że komórka nie była naniesiona na plan/mapę, ale chyba nie była niewidzialna. Czyżby nabywca nie widział wcześniej działki na którą był ogłoszony przetarg? A może chodzi w tym zupełnie o co innego?
0
Rozumiem, że ten budynek nie stoi na działce, ale wchodzi w jej granice. Ten człowiek powinien być o tym poibformowany. W końcu zapłacił za to jak za zboże.
0
- zrobił błąd i szuka winnych
0
Jak jeleń to niech płaci.
0
Gdyby byl z jakiej WSI to i plany wlasciwe by byly a tak ma za to, ze zachcialo mu sie inwestowac!!! Nie Ten mial ten przetarg wygrac i nie za takie peniadze...
0
Jeśli ktoś kupuje graniczącą z jego nieruchomością działkę nie znając jej stanu prawnego i faktycznego to jest zwykłym dupkiem a nie żadnym przedsiębiorcą.
0
W Łęcznej parę lat temu stadion treningowy Górnika tak samo zbudowali i już parę lat się jedna z nimi sądzi, wygrała dotychczas wszystkie sprawy w sądach, a dalej nie widać końca. Też to wynikło z zaniedbań urzędników...
0
olo napisał:
dziwne , działka faceta graniczy z zakupiona działką i nie wiedział co na niej jest , cos mi tutaj nie gra
Otóż to. Jak się coś kupuje, to trzeba to najpierw na własne oczy zobaczyć, a nie tylko na jakiejś mapce.... dziwię się, że facet wsadził kasę za "towar" którego nawet nie widział. Okazuje się , że nawet ziemia może być trefna i najpierw należy ją obejrzeć....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: