Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie czaję tych ludzi. Przecież gaz śmierdzi. Co oni do cholery, nie czuli że wali gazem? Aby wybuchło musiało dobrze śmierdzieć.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli oszczędzali i przekręcali butle ,aby wypalić cały gaz to do tego doszło. Pamiętajcie nigdy nie przekręcajcie butli. Ja miałam szczęście i już nigdy tego nie robię. Nie opłaca się.
0
Nie czaję tych ludzi. Przecież gaz śmierdzi. Co oni do cholery, nie czuli że wali gazem? Aby wybuchło musiało dobrze śmierdzieć.....
  kolego napiszę tak......ludzie myślą że butla z gazem to jak woda.....stawiają butle w piwnicy i ciągną 5mb węża do kuchni na parter czy piętro, nagminnie widzę i staram się swoją wiedzę przekazywać ludziom ale patrzą na mnie jak na wariata, zajmuję się trochę dziedziną z gazem związaną ale do rzeczy....   LUDZIE APEL !!!   - w budynku nie może znajdować się więcej niż 2 butle 11 kg - gaz propan butan jest cięższy od powietrza, zalega w razie nieszczelności - nie wolno stawiać butli poniżej gruntu (suteryny, piwnice, garaże) miejsce wydzielone na butle winno mieć kratkę rewizyjną aby w razie nieszczelności gaz wypłyną na zewnątrz - w budynku w którym znajduje się instalacja gazu zimnego nie może znajdować się butla z gazem propan butan   Rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie z dnia 12 kwietnia 2002 r. (Dz.U. Nr 75, poz. 690) tj. z dnia 17 lipca 2015 r. (Dz.U. z 2015 r. poz. 1422) § 157 ust. 6 § 157 ust. 8
0
Twój mózg jest jak ten gaz chyba się ulotnił . Po pierwsze jeśli gaz powoli się uwalnia i miesza z powietrzem to nie jest to wyczuwalne. Po drugie niekoniecznie do wybuchu jest potrzebne uwolnienie się gazu. Po trzecie to zamiast komentować pomógł byś ludziom. A nie siedzisz w domu i komentujesz. Myślisz ze jesteś fajny? Jesteś ŻAŁOSNY! Komuś się dzieje nieszczęście a Ty ze to wina ludzi. A myślałeś ze robotnicy tez mogli się pomylić buraku ? Siedź dalej i komentuj ...
0
okropne
0
55-letnia kobieta zmarła.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: