Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To teraz kolej na Urząd Marszałkowski WL. Jak ktoś zacznie analizować mechanizm przydzielania dotacji unijnych i co dalej z nimi się działo, to dopiero okaże się, jak trwoniono środki publiczne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hm....ciekawa jestem finalu sprawy. Sad znajdzie dziesiatki okolicznosci pozwalajacych na takie numery!! Tak mysle, ale mam nadzieje, ze jednak sie myle....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hm....ciekawa jestem finalu sprawy. Sad znajdzie dziesiatki okolicznosci pozwalajacych na takie numery!! Tak mysle, ale mam nadzieje, ze jednak sie myle....
Nic z tego nie będzie ,wszystko rozejdzie się po kościach,tam wszyscy chleją razem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba ukrócić zarządzenie publicznym sektorem jak własnym korytkiem - tu się rodzinkę wepchnie na kierowników, tu się koledze załatwi przetarg.  Niestety takie praktyki są na porządku dziennym.  Za ryj i do więzienia. Bardzo proszę dziennikarzy niech przyjrzą się tej sprawie i opiszą co się będzie działo dalej z tym sekretarzyną - założę się że nagle zacznie chorować, kombinować, przekładać rozprawy bo adwokat się nie stawi itd - sprawa rozejdzie się po kościach. Na jego miejsce przyjdzie kolejny cfaniak i za chwilę będzie kolejna afera.    Brawo dla p.Auguścińskiego, świetna postawa.      
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W co drugiej gminie jest taki proceder. Nagminne jest uzupełnianie przedmiaru o nowe pozycje w piątek o godzinie 15 z terminem złożenia ofert na wtorek na godzinę 8. Połowa firm ma już przygotowany przetarg i nie poprawi kosztorysu a potem zostają odrzuceni. Kolejny przekręt to wpisywanie w specyfikację robót które nie będą wykonane ale o tym wiedzą tylko ogłaszający i jedna firma-fawory ogłaszającego. Kolejna sprawa to są roboty dodatkowe, zawsze coś się znajdzie niezgodnego z projektem gdzie można to wykonać za dobre pieniądze, itd
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wielki wstyd pana Tadeusza P., który posiada sklep, piekarnie, restaurację, hotel, szkołę nauki jazdy w 3 miastach, prywatny transport autokarem w dodatku zleca wywóz szamba i nic dziwnego, że jest kombinatorem aby tylko wyciągnąć grubą kasę od zwykłych, biednych ludzi. WSTYDZIŁBY SIĘ głupi. Każdy mieszkaniec gminy Stary Zamość wie jaki jest Tadeusz P. Proponuję napisać sprawę do ministerstwa sprawiedliwości i/lub do premiera Donalda Tuska, aby zrobił porządek w gminach, do których dochodzą takie nielegalne tzw. "cyrki". Poza tym Tadeusz P. chyba dał komuś łapówkę aby zablokować firmie Jeronimo Martins budowania sklepu Biedronka na terenie Domu Towarowego, który straszy wyglądem w centrum gminy Stary Zamość tuż obok szkoły podstawowej jak i gimnazjum.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oferent mógł włożyć do koperty co chciał nawet jeżeli było to niezgodne z wymogami postawionymi w SIWZ, ale to komisja przetargowa decyduje czy oferta jest zgodna z wymogami przetargu czy nie. Przypuszczam że nie dopuszczono ofert wariantowych więc ofertę należało odrzucić i po sprawie. Niedopuszczalne jest chowanie innych ofert przed pozostałymi oferentami. Otwarcie ofert jest jawne i każdy może zapoznać sie z ich treścią. W tym wypadku należało by obwiniać tego który próbował je ukryć i nikogo więcej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na pewno nikogo więcej? Właśnie przede wszystkim tego, kto złożył kilka ofert, aby ten drugi mógł pozostawić ofertę najkorzystniejszą, czyli ofertę z najwyższą ceną spośród ofert wygrywających z konkurencją.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: