Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zatrzymali się tylko na chwilę. 3-latek sam wysiadł z samochodu, wprost pod inne auto

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lipca 2017 r. o 15:55 Powrót do artykułu
cud inaczej tego nie można nazwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla poszkodowanego dziecka należne jest odszkodowanie pomimo sprawstwa więcej info 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK, a w jaki sposób 3 latek niespostrzeżenie wypiął się z fotelika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrakło wyobraźni rodzicom. Niestety, teraz plaga braku wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na tym odpuście zero policji na takiej uroczystości powinno być przynajmniej ze dwa patrole jeden przy kaplicy drugi przy kościele, ktoś powie, że to nic by nie pomogło pewnie tak ale kierowcy inaczej jeżdżą jak widza policję bardziej uważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nalać porządnie gówniarzowi w zad!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedne dziecko głupich rodziców. Odwołam to, jak ich określiłem jeśli ktoś racjonalnie wytłumaczy mi jakim cudem 3 letnie dziecko jest w stanie niepostrzeżenie wypiąć się z fotelika i otworzyć drzwi auta. Aha, żeby nikt mi nie zarzucał - to owszem, znam pomysłowość dzieci, mam dwoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...