Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Więc policja przyznaje, że sama sobie poderżnęła gardło? Pan Stonoga to bohater
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale brednie "artykuł" oparty na wiedzy z sieci...
0
A skąd stonoga zna takie szczegóły?
0
Seryjni samobójcy. Koniec i kur..wa kropka.
0
Ciekawe, jednak Policja nie zaprzeczyła, że ta kobieta była ochraniana przez policje, nie zaprzeczyła, że była związana ze śledztwem w ww. sprawie. To znaczy, że jednak jakaś część prawdy jest w tych doniesieniach medialnych. I jak tu wierzyć policji ?
0
Ale czy to było pod koniec tygodnia, bo seryjny samobójca zwykle grasuje w piątek/sobotę?
0
Pan S. moim skromnym zdaniem to tylko "krzykacz". Np krzycząc do policjanta "wypie*dalaj chamie za bramę, bo cie odholuje" sam stał się chamem. "Krzykacz" i jeszcze raz "krzykacz".
0
Pamiętam jak ten S. kilka razy składał dokumenty do policji i się nie dostał jak to określił lekarz " niezdolny psychicznie", nie może się z tym pogodzic i teraz tak się zawziął na tę formację.... Znowu w życiu Ci nie wyszło...
0
"Nieoficjalnie mundurowi dodają, że kobieta nie miała statusu świadka koronnego"
0
O tym, że kobieta została zamordowana i znaleziono jej zwłoki z podetkniętym gardłem mówiło się w Biłgoraju na drugi dzień po znalezieniu zwłok. Stonoga podał tą informację jakieś 5 dni później, więc to nie od niego wyszła ta cała sprawa, co nie zmienia faktu, że coś musi być na rzeczy.
0
Ten krzykacz ujawniał wiele grzeszków obecnej władzy i tego nikt nie zaprzeczy.
0
Gangsterka na tej Zamojszczyźnie panuje nie ma co
0
Wszystkiego
0
Ale nie miała statusu świadka koronnego przed znalezieniem jej zwłok czy po, bo to chyba istotne?
0
zamojszczyzna to ładnych naście lat temu była !!! do wszystkich zamrożonych
0
Miałem się wybrać na grzyby na Zamojszczyznę ale odpuszczę. Dwa zabójstwa w weekend w Tomaszowie; podpalenie ze skutkiem śmiertelnym w Majdanie Sopockim (zginęło małżeństwo); zabójstwo koło ośrodka w Jacni i teraz jeszcze ta wiadomość z Biłgoraja. Co tam się wyprawia???
0
Stoi Monika, nikt jej nie bzyka. Nie wiem czemu ale kiedy czytałem ten artykuł  przypomniała mi się jakaś taka piosenka i skojarzyła mi się z Panem Stonogą.
0
Jak to czytam to przypomina mi się scena z psów Pasikowskiego: -Student! Student!!! - Co jest? - Maurera wołaj! Zdejmujemy gościa. - Zadzwonić poszedł! - To go wołaj! Co to kurwa jest? Piknik? Gdzie jest Młody? - W barze, czeka na hamburgery... o.... idzie.... - Młody, rzuć to i szukaj Franca! - (młody z zapchaną buzią): Poczekaj kurna aż zjem...! - Natychmiast, to jest rozkaz! - (Młody): Szarżą wyjeżdża, gnój jeden... a naszej gorzały się opił... Student! Gdzie jest Franc!? - (Student): Zadzwonić poszedł, no... - (Młody:) To wołaj go kurna, bliżej masz, nie?!.... -
0
Byla swiadkiem a nie siwadiem koronnym.
0
piechowicz [ilawiak] dziwko gdzie jestes ......kiedys cie znajde
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: