Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Więc policja przyznaje, że sama sobie poderżnęła gardło? Pan Stonoga to bohater
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale brednie "artykuł" oparty na wiedzy z sieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd stonoga zna takie szczegóły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seryjni samobójcy. Koniec i kur..wa kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, jednak Policja nie zaprzeczyła, że ta kobieta była ochraniana przez policje, nie zaprzeczyła, że była związana ze śledztwem w ww. sprawie. To znaczy, że jednak jakaś część prawdy jest w tych doniesieniach medialnych. I jak tu wierzyć policji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czy to było pod koniec tygodnia, bo seryjny samobójca zwykle grasuje w piątek/sobotę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan S. moim skromnym zdaniem to tylko "krzykacz". Np krzycząc do policjanta "wypie*dalaj chamie za bramę, bo cie odholuje" sam stał się chamem. "Krzykacz" i jeszcze raz "krzykacz".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak ten S. kilka razy składał dokumenty do policji i się nie dostał jak to określił lekarz " niezdolny psychicznie", nie może się z tym pogodzic i teraz tak się zawziął na tę formację.... Znowu w życiu Ci nie wyszło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nieoficjalnie mundurowi dodają, że kobieta nie miała statusu świadka koronnego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym, że kobieta została zamordowana i znaleziono jej zwłoki z podetkniętym gardłem mówiło się w Biłgoraju na drugi dzień po znalezieniu zwłok. Stonoga podał tą informację jakieś 5 dni później, więc to nie od niego wyszła ta cała sprawa, co nie zmienia faktu, że coś musi być na rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten krzykacz ujawniał wiele grzeszków obecnej władzy i tego nikt nie zaprzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gangsterka na tej Zamojszczyźnie panuje nie ma co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nie miała statusu świadka koronnego przed znalezieniem jej zwłok czy po, bo to chyba istotne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamojszczyzna to ładnych naście lat temu była !!! do wszystkich zamrożonych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem się wybrać na grzyby na Zamojszczyznę ale odpuszczę. Dwa zabójstwa w weekend w Tomaszowie; podpalenie ze skutkiem śmiertelnym w Majdanie Sopockim (zginęło małżeństwo); zabójstwo koło ośrodka w Jacni i teraz jeszcze ta wiadomość z Biłgoraja. Co tam się wyprawia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stoi Monika, nikt jej nie bzyka. Nie wiem czemu ale kiedy czytałem ten artykuł  przypomniała mi się jakaś taka piosenka i skojarzyła mi się z Panem Stonogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to czytam to przypomina mi się scena z psów Pasikowskiego: -Student! Student!!! - Co jest? - Maurera wołaj! Zdejmujemy gościa. - Zadzwonić poszedł! - To go wołaj! Co to kurwa jest? Piknik? Gdzie jest Młody? - W barze, czeka na hamburgery... o.... idzie.... - Młody, rzuć to i szukaj Franca! - (młody z zapchaną buzią): Poczekaj kurna aż zjem...! - Natychmiast, to jest rozkaz! - (Młody): Szarżą wyjeżdża, gnój jeden... a naszej gorzały się opił... Student! Gdzie jest Franc!? - (Student): Zadzwonić poszedł, no... - (Młody:) To wołaj go kurna, bliżej masz, nie?!.... -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byla swiadkiem a nie siwadiem koronnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piechowicz [ilawiak] dziwko gdzie jestes ......kiedys cie znajde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...