Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zblizaja sie wybory wiec budza sie upiory

Utworzony przez marekkopala, 6 stycznia 2011 o 13:09
Ja pisze abysmy WALCZYLI O OJCZYZNE. Was to nie rusza. Umiecie tylko NARZEKAC a nie WALCZYC o lepszy Kraj. Wiec spiac, narzekajac i tulac swe podusie nie narzekajecie na bol i brzusie. Po to przedstawiam Wam list aby pokazac madrosc rzadowcow nie korzystajacych z podpowiedzi i podsuwanych rozwiazan. A my zyjemy w kiepsko gospodarzonym Kraju. Pokazuje Wam jak moze wygladac parlamentarzysta piszacy. A wy w swojej stagnacji myslowej widzicie tylko wiszacych na plakatach i mowiacych. Wiec moze zroznicujcie wybieranego. Marek Kopala
Zaloguj się, aby oddać głos
0
marekkopala napisał:
Ja pisze abysmy WALCZYLI O OJCZYZNE. Was to nie rusza. Umiecie tylko NARZEKAC a nie WALCZYC o lepszy Kraj. Wiec spiac, narzekajac i tulac swe podusie nie narzekajecie na bol i brzusie. Po to przedstawiam Wam list aby pokazac madrosc rzadowcow nie korzystajacych z podpowiedzi i podsuwanych rozwiazan. A my zyjemy w kiepsko gospodarzonym Kraju. Pokazuje Wam jak moze wygladac parlamentarzysta piszacy. A wy w swojej stagnacji myslowej widzicie tylko wiszacych na plakatach i mowiacych. Wiec moze zroznicujcie wybieranego. Marek Kopala
Panie Marku jakie jest wg pana rozwiązanie, które "postawi Polskę do pionu" ??
0
Kocham Polskę bo tu się urodziłam, ale nie nie wiem akurat dlaczego mam faworyzować tylko jeden polski naród i to jeszcze a może szczególnie na okolicznych Ruskich ziemiach . W Polsce mieszkają przeróżne narodowości - Cyganie, Żydzi, Rosjanie...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: