Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Opryskiwacz mógł zasłaniać światła, a wiem gdyż swego czasu też taki miałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJA ZAMIAST CZAIĆ SIĘ Z RADAREM PO KRZAKACH POWINNA WZIĄĆ SIĘ ZA KONTROLĘ SPRZĘTU ROLNICZEGO - TRAKTOR BEZ ŚWIATEŁ, CZY BEZ LUSTEREK WSTECZNYCH TO 75 % POJAZDÓW TEGO TYPU - KOMBAJN BEZ ZDJĘTEGO HEDERA , TO NORMALKA - KIEDYŚ JAK ZABLOKOWAŁEM PRZEJAZD TAKIEMU DEBILOWI, NIE MIAŁEM OCHOTY CHOWAĆ SIĘ DO ROWU PRZED GŁUPEM, TO WEZWANY POLICJANT MNIE OPIEPRZYŁ - PEWNIE BYŁ POCIOTKIEM NIEDOROZWINIĘTEGO KOMBAJNISTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opryskiwacz mógł zasłaniać światła ale w opryskiwaczu tego typu nie ma fabrycznych swiateł wiec teoretycznie światła miał włączone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja można najechać nie "nagle". Z zawiadomieniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sms-a pisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nienawiść ludzka jest okrutna i zabiera niektórym mózg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy nie wiedzą z jaką predkością mozna jechać na swiatłach mijania, aby wyhamować przed przeszkodą w nocy i dlatego tyle wypadków w nocy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę / znajomych poszkodowanego proszę o kontakt 505 082 960. Pomogę w sprawie wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...