Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja na przekór 5 razy nie popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3 i 4) Resztę obejmije PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze. Pójdzie do parafii, w której sie czegos dorobi nie oino samopchodu... ale nawet dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jakiego licha dziadkowi dzieci? Jak się nie dorobił do tej pory to już po ptokach....:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego go przenoszą, parafia przynosi zbyt mały zysk dla kurii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie ks.Słonopasa ludziom,którzy go kochają a on ich!On tam wrósł jak te drzewa wokół kościoła i Bondyrza!A starych drzew się nie przesadza!Chyba,że do Mircza.Zapraszamy serdecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To naprawde dobry Proboszcz w swoim zyciu nie spotkałam drugiego takiego dla niego nie liczy się pieniądz tylko czlowiek a wiem bo sama się przekonałam jak babcia mi zmarła mało takich ludzi jest życzę z całego serca żeby został na plebanii do końca swoich dni bardzo dużo zrobił dla ludzi i kościoła w bondyrzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz niczym lekarze z Leśnej Góry w serialu "Na dobre i na złe".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden na milion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie wskórają, ksiądz naraził się rządzącym Lubelszczyzną burakom a ci potrafili oddziałać na decyzję biskupa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak ktoś ruszył by......ka z cmentarza na Lipowej w Lublinie ! Ten powinien świnie paść albo robić za kapo w obozie ! SKANDAL !!!!!!!!!! Żeby taki typ z piekła rodem był księdzem i do tego na cmentarzu gdzie spokój, cisza, zaduma ! A on łon ryja piłuje jak byk rozpłodnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że za mało kasy oddawał do kurii. I to się nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE BYŁO SPRAWIEDLIWOŚCI, NIE MA I NIE BĘDZIE NAWET W KOŚCOŁACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...