Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szmaragdy i diamenty kosmos ale Czuję moc już nie najwyższych lotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TO ZA RÓŻNICA JAK BYŁ WIŚNIEWSKI A TOTO PRZECIEŻ TEZ TEN KURNIKOWY STYL ,W POLSCE LUBIĄ TŁUMY TE KLIMATY ,DODY I INNE TAKIE MANDARYNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marny zespół .. ot chciał się zareklamować ... i nawet mu się udalo ... Kononowicza też reklamowano w wyborach pod hasłem "Nie będzie niczego" ... efekt - wie o nim każdy ... tu na jakiś czas bedzie podobnie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wreszcie! Ktoś zauważył ten zespół i brawa za to. Ja mam chyba wszystkie płyty Solaris. I kupię następne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zycze powodzenia zespolowi Solaris caly czas glosuje na nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi sie, ze lepsza bylaby piosenka "szmaragdy i diamenty" ogolnie to bardzo fajnie graja, mozna sie pobawic przy tej muzyce. teraz tylko czekam kiedy znow pojawia sie w Komecie:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jedzie do cukrowni ,a nie na Eurowizje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to i disco polo ale przynajmniej można sie przy tym bawić. A i przynajmniej piosenka w języku polskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze chłopaki dają. U nas jakby na zabawę taki zespół przyjechał to by panienki aż sikały po ścianach. A tak tylko skaczemy przy magnetofonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten Ptaszyn wie o muzyce? Na trąbkach już się dawno nie gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szmaragdy i diamenty są lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ile pochlebnych postów napisał tu sam solaris hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZESPOŁOM TAKIEJ POPULARNOŚCI JAKĄ MA ZESPÓŁ SOLARIS-serdecznie pozdrawiam cały zespól i życzę by każda piosenka była takim przebojem jak "Szmaragdy i Diamenty".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...