Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szmaragdy i diamenty kosmos ale Czuję moc już nie najwyższych lotów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CO TO ZA RÓŻNICA JAK BYŁ WIŚNIEWSKI A TOTO PRZECIEŻ TEZ TEN KURNIKOWY STYL ,W POLSCE LUBIĄ TŁUMY TE KLIMATY ,DODY I INNE TAKIE MANDARYNY
0
marny zespół .. ot chciał się zareklamować ... i nawet mu się udalo ... Kononowicza też reklamowano w wyborach pod hasłem "Nie będzie niczego" ... efekt - wie o nim każdy ... tu na jakiś czas bedzie podobnie ...
0
No wreszcie! Ktoś zauważył ten zespół i brawa za to. Ja mam chyba wszystkie płyty Solaris. I kupię następne!
0
Trzymam kciuki!
0
zycze powodzenia zespolowi Solaris caly czas glosuje na nich
0
wydaje mi sie, ze lepsza bylaby piosenka "szmaragdy i diamenty" ogolnie to bardzo fajnie graja, mozna sie pobawic przy tej muzyce. teraz tylko czekam kiedy znow pojawia sie w Komecie:D
0
Niech jedzie do cukrowni ,a nie na Eurowizje
0
Może to i disco polo ale przynajmniej można sie przy tym bawić. A i przynajmniej piosenka w języku polskim.
0
Dobrze chłopaki dają. U nas jakby na zabawę taki zespół przyjechał to by panienki aż sikały po ścianach. A tak tylko skaczemy przy magnetofonie.
0
Co ten Ptaszyn wie o muzyce? Na trąbkach już się dawno nie gra.
0
szmaragdy i diamenty są lepsze.
0
ciekawe ile pochlebnych postów napisał tu sam solaris hehehe
0
ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZESPOŁOM TAKIEJ POPULARNOŚCI JAKĄ MA ZESPÓŁ SOLARIS-serdecznie pozdrawiam cały zespól i życzę by każda piosenka była takim przebojem jak "Szmaragdy i Diamenty".
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: