Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest właśnie policja w miastach powiatowych nie chcą się brać do roboty jestem pewny że jakaś z tych złodziejek to może córka któregoś z policjantów. Taką mamy policję w większości miastach powiatowych województwa lubelskiego. Policja nic nie robi prokurator umorzy i tak złodzieje grasują. Miałem podobną sprawę gdyby nie zażalenie do sądu było by po sprawie. A w tej sprawie policja jest śmieszna kogo ona kryje miejscowe gówniary co dzielnicowi nie znają ich, nie byli notowani pani Marleno jest pani śmieszna kogo wy kryjecie, szkoda na was płacić podatki,bo nic nie robicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– I niech tę fotografię natychmiast zdejmie, by go nie oskarżyła o zniesławienie. Dopóki nie zapadł wyrok, jest niewinna – radzi dr Piot Kładoczny z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. " A pan, panie Piotrusiu czują stronę trzyma? Czy według Helsinek ktoś kto kradnie i zostaje na tym przyłapany (nagrany) to jeszcze za mało, żeby go nazwać złodziejem i napiętnować? W moim mieście co najmniej w 2 sklepach widziałem zdjęcia złodziei i wiem, że kradzieże tam ustały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze.. to nic nie widać, ponieważ obrazek jest jeszcze za DUŻY!!! Można go jeszcze pomniejszyć i bedzie więcej widać... To się tyczy wszystkich obrazków na tym portalu... Ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizerunek złodzieja i bandyty musi być chroniony prawem, bo w przeciwnym razie miałby utrudnioną pracę. A nasze państwo dba o stanowiska pracy. Winny jest obywatel - frajer, który się daje okradać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można ustalić sprawcę skoro zakrywa im sie ryje ? To po pierwsze, a po drugie panie w wieku w wieku tzw.przaśnym są w przewadze liczebnej wśród sklepowych złodziei. Personel powinien szczególnie uważąć na te persony, które ida na sklep z różańcem w łapie. To od lat najlepsza przykrywka dla złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
"– I niech tę fotografię natychmiast zdejmie, by go nie oskarżyła o zniesławienie. Dopóki nie zapadł wyrok, jest niewinna – radzi dr Piot Kładoczny z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. " A pan, panie Piotrusiu czują stronę trzyma?
Trzyma stronę prawa. A to, czy prawo chroni okradzionego, czy złodzieja, to już inna sprawa. Dur(n)a lex, sed lex.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
To jest właśnie policja w miastach powiatowych nie chcą się brać do roboty jestem pewny że jakaś z tych złodziejek to może córka któregoś z policjantów. Taką mamy policję w większości miastach powiatowych województwa lubelskiego. Policja nic nie robi prokurator umorzy i tak złodzieje grasują. Miałem podobną sprawę gdyby nie zażalenie do sądu było by po sprawie. A w tej sprawie policja jest śmieszna kogo ona kryje miejscowe gówniary co dzielnicowi nie znają ich, nie byli notowani pani Marleno jest pani śmieszna kogo wy kryjecie, szkoda na was płacić podatki,bo nic nie robicie.
Powiem tak, prawda jest brutalna, ale po co policja ma wykrywać złodzieja skoro i tak nic z tego nie ma. Po wykryciu sprawcy trzy razy tyle pracy, co po umorzeniu, a pensja i tak na konto wpłynie. Oczywiście mówię o kradzieżach do 250 złotych, bo powyżej to może i czasem się opłaci coś wykryć, wiem to z pewnych źródeł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"I niech tę fotografię natychmiast zdejmie, by go nie oskarżyła o zniesławienie. Dopóki nie zapadł wyrok, jest niewinna ... " I tak i nie. Analizując sprawę: - wniosek o zniesławienie musiałaby zgłosić złodziejka, potwierdzając tym samym swoja tożsamość. Zaryzykuje ? A jeśli zaryzykuje, to będą dwie sprawy. Jedna o kradzież, druga o zniesławienie. Przy czym jeśli wystarczy dowodów do skazania za kradzież to zarzut o zniesławienie trudno będzie utrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka niestety jest polska policja - po co szukać złodzieja - szkoda czasu - lepiej łapać za przekroczenie prędkości i przechodzenie przez ulicę nie na pasach. W statystykach to ładnie wygląda i premia będzie. Po co się narażać - bo dzieci znowu policjanta pobiją - będzie kiszka i wstyd. A jak już wyciągnął broń to oddają 5 strzałów i nie trafiają w psychopatę. Szkoda, że w policji pracują przypadkowi ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
Taka niestety jest polska policja - po co szukać złodzieja - szkoda czasu - lepiej łapać za przekroczenie prędkości i przechodzenie przez ulicę nie na pasach. W statystykach to ładnie wygląda i premia będzie. Po co się narażać - bo dzieci znowu policjanta pobiją - będzie kiszka i wstyd. A jak już wyciągnął broń to oddają 5 strzałów i nie trafiają w psychopatę. Szkoda, że w policji pracują przypadkowi ludzie.
Tak na obrą sprawę, to znalezienie złoziejek jest jak trafienie w totolotka. Już się tak nie czepiajcie tej policji. Tych z nagrania jest kilka milionów w Polsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, nie pomogło nagranie z monitoringu ? To trzeba było wywiesić zdjęcia Z ZAKRYTĄ TWARZĄ na mieście... na pewno ktoś by "rozpoznał" złodziei... Tak samo teraz. PO CO pokazujecie materiał który jest poukrywany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
To jest właśnie policja w miastach powiatowych nie chcą się brać do roboty jestem pewny że jakaś z tych złodziejek to może córka któregoś z policjantów. Taką mamy policję w większości miastach powiatowych województwa lubelskiego. Policja nic nie robi prokurator umorzy i tak złodzieje grasują. Miałem podobną sprawę gdyby nie zażalenie do sądu było by po sprawie. A w tej sprawie policja jest śmieszna kogo ona kryje miejscowe gówniary co dzielnicowi nie znają ich, nie byli notowani pani Marleno jest pani śmieszna kogo wy kryjecie, szkoda na was płacić podatki,bo nic nie robicie.
Koles sam sobie zaprzeczasz z ta swoja spiskowa wizja. "...jestem PEWNY blablabla..., ze MOZE...blablabla..." Poza tym zapamietaj, ze koncowki -bym, bys, byscie it. z odmieniona forma czasownika piszemy razem -"byloby", a nie wspomne juz o tym, ze od pensji policjanta tez odprowadzane sa podatki. Jestem PEWNY, ze czesc tych podatkow odprowadzanych od pensji policjanta, przeznaczona jest byc MOZE na utrzymanie twojej bezrobotnej zony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wywieszać fotografii, łamać rączki poza lokalem ! Skutkuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę cóż za błyskotliwa i ekspresowa kariera... Pozostaje tylko pogratulować i życzyć dalszych "sukcesów zawodowych". xD:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blablabla napisał:
Koles sam sobie zaprzeczasz z ta swoja spiskowa wizja. "...jestem PEWNY blablabla..., ze MOZE...blablabla..." Poza tym zapamietaj, ze koncowki -bym, bys, byscie it. z odmieniona forma czasownika piszemy razem -"byloby", a nie wspomne juz o tym, ze od pensji policjanta tez odprowadzane sa podatki. Jestem PEWNY, ze czesc tych podatkow odprowadzanych od pensji policjanta, przeznaczona jest byc MOZE na utrzymanie twojej bezrobotnej zony.
Kolo po pierwsze moja żona pracuje ciężko tak jak te nieroby także w budżetowce,po drugie to nie jest lekcja języka polskiego po trzecie widzę że uraziłem twoją dumę jako policjanta jeśli tak to przepraszam bo może ty jesteś inny ale jeśli jesteś taki sam to goń się. Chociaż dziwi mnie sposob działania Biłgorajskiej policji miałem o nich dobre zdanie a zwłaszcza o dyżurnych, ale się chyba pomylilem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewe prawo napisał:
Wizerunek złodzieja i bandyty musi być chroniony prawem, bo w przeciwnym razie miałby utrudnioną pracę. A nasze państwo dba o stanowiska pracy. Winny jest obywatel - frajer, który się daje okradać.
I tu się zgadzam to okazja czyni złodzieja a jeżeli dodamy brak prawa i kar to jest to co widać jednak winny jest sam sobie przede wszystkim właściciel sklepu skoro nie potrafi zastosować zabezpieczeń by uniemożliwić kradzież , ale tak jest jak za reperację np. samolotu bierze się szewc !Ludzie otwierają sklepy nie mając pojęcia o całym zapleczu z tym związanym a uważają się za bardzo mądrych i zaradnych więc nie pytają o taką organizację fachowca czy kogoś kto się na tym zna więc do kogo pretensje w końcu złodziej to jeden z najstarszych zawodów świata ! U mnie w sklepie nie daję żadnych szans złodziejowi od bardzo wielu lat trzeba tylko pomyśleć zainwestować i efekty są natychmiastowe .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Handlowiec napisał:
I tu się zgadzam to okazja czyni złodzieja a jeżeli dodamy brak prawa i kar to jest to co widać jednak winny jest sam sobie przede wszystkim właściciel sklepu skoro nie potrafi zastosować zabezpieczeń by uniemożliwić kradzież , ale tak jest jak za reperację np. samolotu bierze się szewc !Ludzie otwierają sklepy nie mając pojęcia o całym zapleczu z tym związanym a uważają się za bardzo mądrych i zaradnych więc nie pytają o taką organizację fachowca czy kogoś kto się na tym zna więc do kogo pretensje w końcu złodziej to jeden z najstarszych zawodów świata ! U mnie w sklepie nie daję żadnych szans złodziejowi od bardzo wielu lat trzeba tylko pomyśleć zainwestować i efekty są natychmiastowe .
na Twoją głupotę to ustawy nie ma !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Handlowiec pisze o zabezpieczeniach...a te kamery to gości zmontował sobie po co??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nikt nie napisze o tym jak w dzisiejszych czasach zachowują się klienci w sklepie?Każdemu klientowi dzisiaj wydaje się że jak wejdzie do sklepu to mu wszystko wolno , a sprzedawce mają za nic.Nieraz widziałam jak młodzież łazi po całym sklepie nawet pozwala sobie na wchodzenie za ladę bo,, coś musi zobaczyć ,, i nic sobie nie robi z uwag sprzedawcy.Nawet kartki z napisem ,,TOWAR PODAJE SPRZEDAWCA,,nic nie dają ,bo dzisiaj panuje moda na slogan że KLIENT NASZ PAN!!!! tak więc może nawet kraść aby był zadowolony !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w bilgorajskiej wsi tak wlasnie jest hehe same zlodzieje i bieda az piszczy. nie to co u nas w miescie:) pozdro prowincjusze , u nas w miescie takich ludzi nie ma, jest uczciwie i z klasą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...