Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znaleźli czaszkę 12-latka. Tak mógł wyglądać

Utworzony przez Sarah Sidle, 15 lutego 2014 r. o 11:00 Powrót do artykułu
Szokujące. W tym fakt, że analitycy zakreślają taki duży margines wieku denata. Czy przeszukali swoje własne bazy pod katem zaginięć zgłoszonych na przestrzeni tych 30 lat? Przecież dzieci nie znikają tak zupełnie bez śladu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pare lat temu zaginal taki chlopak, wyszedl z domu i nie wrocil...szukala go cala okolica, nie pamietam dokladnie skad byl ale bylo o nim glosno...taki piegowaty chyba i kolor wlosow pod rudy mu podchodzil,grzywka jak od linijki scieta nawet podejrzewali ze mogl sie gdzies utopic...nie wiem czy nie byl z okolic Nielisza...napewno wiele osob ma jego zdjecie przed oczami...i wiek by sie zgadzal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pare lat temu zaginal taki chlopak, wyszedl z domu i nie wrocil...szukala go cala okolica, nie pamietam dokladnie skad byl ale bylo o nim glosno...taki piegowaty chyba i kolor wlosow pod rudy mu podchodzil,grzywka jak od linijki scieta nawet podejrzewali ze mogl sie gdzies utopic...nie wiem czy nie byl z okolic Nielisza...napewno wiele osob ma jego zdjecie przed oczami...i wiek by sie zgadzal.
za pewne chodzi Czytelniczce o chłopca z Ujazdowa, o nazwisku Żukowski? To fakt zaginął kilka lat temu i był właśnie w takim wieku... to straszne co się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa cyz to nie jest MATEUSZ Zukowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam nazywam się Andrzej  Żukowski z Ujazdowa Gmina Nielisz Pow. Zamość Woj. Lubelskie jestem ojcem zaginionego 6 lat temu Mateusza sam nie wiem czy to morze być mój syn który zaginął mi 26.05.2007 roku nie dostałem powiadomienia od Policji jak zawsze tu unich procedóra  jeżeli by ktoś się chciał zemną skontaktować to podaje telefony 517579247  888764784  lub skype   andrzej.zukowski48 lub florek_andrzej1 emil andrzej_zukowskiii1960@o2.pl        jak do tej pory nie wiemy czy mój syn żyje czy nie  szukamy go nadal .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to Matuesz Żukowski - trudno powiedzieć; ten portret policyjny wygląda jak wykonany dwadzieścia lat temu co najmniej. Dla biur kryminalistycznych w Polsce czas stanął. Na podstawie czaszki można chyba wykonać lepszą podobiznę... lublin.com.pl/admin/inc/userfiles/image/!NORMAN%20FOTO%2011%20!!!!/7%20MARZEC%202011/mateusz%20zukowski/58373_101061669957200_100001601013532_5571_7828320_n.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...