Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zniszczyli mu przyczepę campingową, bo był z Warszawy

Utworzony przez ~Marcin~, 27 lutego 2010 r. o 11:11 Powrót do artykułu
Trzeci świat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYPOWE ZABAWY WIEŚNIAKÓW ,RAZ W ŻYCIU BYŁEM U KOLEGI NA WSIOWEJ ZABAWIE ,POBILI MNIE BO ZATAŃCZYŁEM Z MIEJSCOWĄ PIĘKNOŚCIĄ .WOCHA SIE NIE ZMIENI ,TAKIE SAME CHAMSKIE STANDARDY CIĄGNA DO MIASTA ,BO TA WIĘŚ W NICH TKWI ,A MAŁO KTÓRY CHCE NAD SOBA PRACOWAĆ ŻEBY SIĘ OTRZĄSNĄĆ Z MAŁOSTKOWOŚCI ,CO WIDAĆ PO URZĘDACH ,POCZYNAJĄC OD DOŁU DO A NA GÓRZE KOŃCZĄC .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, tam. Chłopaki ćwiczyli przed zawodami rzut pługiem do celu. Wielkie mi halo:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaściankowe ksenofobiczne bydło - na pal takich śmieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejscowi jak zwykle pokazują na co ich stać, kilka miesięcy temu w Zamościu zniszczyli jakieś wypasione audi obywatela Niemiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ow Warszawiak mieszka w innym niz my kraju? Facet zdziwiony zachowaniem chamstwa? Popatrz tylko na tych wszystkich prowincjuszy, ktorzy zjechali do stolicy! Sama zdolnosc obserwacji powinna byc dla Ciebie ostrzezeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczepan. napisał:
Czy ow Warszawiak mieszka w innym niz my kraju? Facet zdziwiony zachowaniem chamstwa? Popatrz tylko na tych wszystkich prowincjuszy, ktorzy zjechali do stolicy! Sama zdolnosc obserwacji powinna byc dla Ciebie ostrzezeniem.
Oj tak od kiedy powstało pojęcie chłopo -robotnik i na masę chłopstwo zaczęło się osiedlać w miastach tak jest , ktoś kiedyś powiedział że chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy i to jest prawda .Czasami trafiają się wyjątki ale tylko czasami a chcą być takie miastowe to może niech najpierw powyciągają słomę z butów i nauczą się jak w tym mieście należy się zdybać (zachować- oryginalne określenie z jednej z pod lubelskich wsi ) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczepan. napisał:
Czy ow Warszawiak mieszka w innym niz my kraju? Facet zdziwiony zachowaniem chamstwa? Popatrz tylko na tych wszystkich prowincjuszy, ktorzy zjechali do stolicy! Sama zdolnosc obserwacji powinna byc dla Ciebie ostrzezeniem.
ty se pieprzony warszawiaku mordy nie opcueraj ludzmi, co za robota wyjezdzaja, bo to wy nieroby i brak do roboty ludzi wszendzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH ZAPŁACĄ ZASMARKAŃCE ZA SZKODĘ DOTEGO SOLIDNĄ GRZYWNĘ +NAWIĄZKĘ NA JAKIŚ DOM DZIECKA. A ZA NIELETNICH ZAPŁACĄ RODZICE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwała się "chołota" z miasta........ Powiem krótko, że często się zdarza, że dla was "wieśniak" jest dużo mądrzejszy.......od "mieszczucha", typowe dzieci NEO z was. Jak młodzierz nie ma zajęcia, to władze powinny to zmienić a nie dbać o swoje"du**". Sprawcy powinni dostać upomnienie lub grzywnę, ponieważ to jeszcze małe "szczochy". Co to jest 17 lat....?? Wyrok w zawieszeniu to zdecydowanie jest nieodpowiednia kara....[..].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwl napisał:
Odezwała się "chołota" z miasta........ Powiem krótko, że często się zdarza, że dla was "wieśniak" jest dużo mądrzejszy.......od "mieszczucha", typowe dzieci NEO z was. Jak młodzierz nie ma zajęcia, to władze powinny to zmienić a nie dbać o swoje"du**". Sprawcy powinni dostać upomnienie lub grzywnę, ponieważ to jeszcze małe "szczochy". Co to jest 17 lat....?? Wyrok w zawieszeniu to zdecydowanie jest nieodpowiednia kara....[..].[/quote] [quote]Odezwała się "chołota" z miasta........ Powiem krótko, że często się zdarza, że dla was "wieśniak" jest dużo mądrzejszy.......od "mieszczucha", typowe dzieci NEO z was. Jak młodzierz nie ma zajęcia, to władze powinny to zmienić a nie dbać o swoje"du**". Sprawcy powinni dostać upomnienie lub grzywnę, ponieważ to jeszcze małe "szczochy". Co to jest 17 lat....?? Wyrok w zawieszeniu to zdecydowanie jest nieodpowiednia kara....[..].
fakt ze gorszy wiesniak w miescie niz na wsi - sam mieszkam na wsi i wieksze chamstwo w miastach jest wg mnie ale nie o to chodzi, nikt nie ma prawa obrazac ogolu na podstawie jednostek, wiem ze na mojej wsi rozni ludzie zyja i nie wszyscy sa "w porzadku" ale to nie powod aby calosc okreslic epitetem na jaki zasluguja tylko "wybrani". czlowiek ze stolicy przyjechal - to jest powod zeby mu rozpiepszyc przyczepe? gowniarstwo, niech placa za straty plus grzywna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniszczyli nie tylko warszawiakowi!!!!kilku innym mieszkańcom z zawalowa też!!!wodogłowie i wrodzony deb***izm jest nieuleczalny!sa niepełnoletni tak że im nic nie zrobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To młodzież, więc trzeba im wybaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...