Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jak to było? sms-ował czy zadzwonił?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale o co chodzi?
0
Pot..... komisarz.... pot ci chyba potkomisarzu jajami nie cieknął na egzaminach w Szczytnie, załatwili ci te egzaminy.... a teraz są skutki. (...) sami się rodzą.
0
ZOMO zaczyna się bać? Kiedyś każdego się rozliczy!
0
Z tą sprawą , to do animals . Wielkie mi halo ! Psy się pogryzły , trochę d... poszczekali , a tu wielka afera .
0
Kto to pisał / Co za bełkot !
0
Czy Krzysztof A. to ten Krzysztof A. o którym myślę, iż robi drugą karierę w..........?
0
SM
0
dajcie chłopakom spokoj - 40 lat i emeryturka - każdemu ze szczęścia by hormony buzowały
0
nie rozumiem o co chodzi w artykule... może ktoś wyjaśni? Za co groźby, w związku z czym, dlaczego? za za przyjęcie zgłoszenia o L4? bez sensu
0
No urwa mać jaka to policja co to za cyrk !!! Nikt nie sprawdził czy zwolnienia lekarskie są prawdziwe czy policjant naprawdę był chory!!!Tyle czasu na zwolnieniu lekarskim to dziecko by się domyśliło że to przekręt buhaahhhaaahahaaaaa
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem" aby dodać komentarz: